Mahershala Ali :SDCC بازیگر جدید نقش Blade

Mahershala Ali :SDCC بازیگر جدید نقش Blade

امیر پورمحمد ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

قسمت چهارم سری فیلم‌های بلید (Blade) پس از گذشت ۱۲ سال به سینما باز خواهد گشت. با گیمر همراه باشید.

 

Mahershala Ali :SDCC بازیگر جدید نقش Blade

اگر از طرفداران دنیای فانتزی خون آشام‌ها و طرفدار شخصیت شکارچی خون آشام‌ها بلید هستید نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) امسال خبرهای بسیار خوبی برایتان دارد. خبری که هیچکس انتظارش را نداشت و به طور کامل همه را غافل گیر کرده است.


بیشتر بدانید: SDCC: تریلر سریال Witcher منتشر شد


قسمت چهارم سری فیلم‌های بلید پس از ۱۵ سال ساخته خواهد شد و این بار شخصیت بلید توسط برنده اسکار سال پیش یعنی آقای مارشالا علی (Mahershala Ali)  بازی خواهد شد. قسمت‌های قبلی که به ترتیب در سال‌های ۱۹۹۸، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ ساخته شده اند با استفاده از صحنه‌های اکشن جذاب و جلوه‌های ویژه مناسب آن دوره توانسته اند در آن سال‌ها طرفداران بسیاری برای خود پیدا کنند، ولی متأسفانه پس از اکران قسمت سوم و افت نسبتاً کم این دنیای سینمایی، سازندگان از ادامه این سری فیلم‌ها دست کشیدند.

مارشالا علی در نقش Blade

مارشالا علی در نقش Blade

اما اکنون پس از گذشت ۱۵ سال قسمت جدیدی از این سری فیلم‌ها منتشر خواهد شد.

باید بگویم امسال کمپانی مارول (Marvel) علی رقم انتظاری که می رفت حتی درخشان‌تر از سال‌های قبل در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو (SDCC) حضور یافت. پنل‌های خبری این شرکت علاوه بر معرفی تمام فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU)، فیلم‌ها و انیمیشن‌های فرعی را معرفی کنند که قند را در دل طرفداران آب کردند.


بیشتر بدانید: SDCC: شخصیت منفی فیلم Black Widow چه کسی خواهد بود


باید گفت این کمپانی هنوز هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و نباید فیلم انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: Endgame) را آخرین تیر این شرکت دانست چرا که با توجه به اخبار منتشر شده در نمایشگاه کامیک کان امسال، این دنیای سینمایی وارد عصر جدید و هیجان انگیزی از فیلم سازی شده است.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات