SDCC: تریلر سریال Witcher منتشر شد

SDCC: تریلر سریال Witcher منتشر شد

امیر پورمحمد ۲۹ تیر ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به تریلر منتشر شده سریال ویچر (Witcher) در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو (SDCC) امسال. با گیمر همراه باشید.

 

SDCC: تریلر سریال Witcher منتشر شد

چند وقتی است که ژانر تازه متولد شده سینما یعنی ژانر فیلم‌های اقتباسی از بازی‌های رایانه ای، در صنعت سینما تاخت و تاز را با قدرت بیشتری از سر گرفته است. ساخته شدن فیلم‌هایی همچون اسسینز کرید (Assassin’s Creed) و وارکرفت (Warcraft) در سال ۲۰۱۶ این ژانر را وارد بعد تازه ای کرد.


بیشتر بدانید: ساخت سریال Witcher با مشکل رو برو شد


پس از ساخته شدن این دو فیلم، تعدادی زیادی فیلم و سریال که از بازی‌های محبوب رایانه الهام گرفته شده بودند معرفی گشتند. البته نباید انتظار داشت این ژانر تازه متولد شده به سرعت به بلوغ برسد. اما کم کم با به وقوع پیوست وعده‌ها و شروع پخش فیلم‌ها سریال‌های ذکر شده این صنعت جان تازه ای خواهد گرفت.

تاریخ پخش سریال Witcher

تاریخ پخش سریال Witcher

چند وقتی هم است که شبکه تلویزیونی نتفلیکس (Netflix) این خبر را که در حال ساخت سریالی اقتباسی از سری بازی‌های محبوب ویچر است را به هر نوعی با انتشار بیانیه‌ها و حتی کاست پلی پارتی‌ها به طرفداران این بازی خبر می دهد.

امروز انتظارات پایان یافت، چرا که چندی پیش طی پنل خبری که از سوی شبکه نتفلیکس در نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) امسال برگزار شده بود اولین تریلر این سریال منتشر شد.


بیشتر بدانید: SDCC: سریال The Walking Dead برای فصل دهم تمدید شد


و باید بگویم عجب تریلری. تمام آنچه از این سریال انتظار می رفت و توسط نتفلیکس وعده داده شده بود به صورت تمام کمال به واقعیت تبدیل شده است. خوش ساختی و دقت تمام به جزئیات را حتی از این تریلر چند دقیقه ای نیز به خوبی می توان در یافت.

سریال ویچر ساخته می شود

سریال ویچر ساخته می شود

علاوه بر این در این پنل خبری به صورت رسمی این خبر که این سریال تنها بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده است و داستان کامل این رمان را بدون هیچ تفاوتی روایت خواهد کرد تکذیب شد. با توجه به گفته مجری حاضر در این پنل:

«داستان سریال تلفیقی از داستان‌های سری بازی‌های ویچر و صد البته داستان رمان خواهد بود. البته تغییرات بسیار زیادی در فیلم نامه ایجاد شده اند که داستان سریال را غیر قابل پیش بینی می کند.»

تاریخ شروع پخش دقیقی برای این سریال تا کنون اعلام نشده است، البته با توجه به برخی شایعات این سریال از اواخر امسال شروع به پخش خواهد کرد.

 

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات