SDCC: تمام آنچه در مورد فیلم Eternals می دانیم

SDCC: تمام آنچه در مورد فیلم Eternals می دانیم

امیر پورمحمد ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به تمام اطلاعات منتشر شده در مورد فیلم اترنال (Eternals) در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو (SDCC). با گیمر همراه باشید.

 

SDCC: تمام آنچه در مورد فیلم Eternals می دانیم

کمپانی مارول (Marvel) امسال در نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) با اجاره یک غرفه اچ تایپ و معرفی نزدیک به ۲۰ فیلم، سریال و فیلم کوتاه به قول معروف کاری کرد که دود از کله طرفداران این دنیای سینمایی بلند شود. یکی از پنل‌های خبری که با تشویق شدید حضار همراه شد، پنل خبری مربوط به فیلم اختصاصی شخصیت اترنال بود که روز گذشته در نمایشگاه کامیک کان بر گذار شد.


بیشتر بدانید: SDCC: شخصیت منفی فیلم Black Widow چه کسی خواهد بود


در این پنل اطلاعات بسیاری توسط کارگردان مجموعه خانم چلو ژوئا (Chloe Zhao) و صد البته آقای کوین فیجی (Kevin Feige) مغز متفکر دنیای سینمایی مارول و یکی از دستان پشت پرده اکثر اتفاقات فیلم‌ها، منتشر شد که نگاهی کلی به داستان و محتوای فیلم را امکان پذیر کرد.

کامیک بوک Eternals

کامیک بوک Eternals

البته یکی از حضار نیز فیلمی از پنل خبری به صورت مخفیانه ضبط کرده است که بنا به قوانین کپی رایت و قوانین پنل‌های خبری که انتشار هر گونه عکس و فیلم از این جلسات را منع می کند از انتشار این فیلم معذور هستیم.

برخی از گفت و گو‌های این پنل خبری که توسط آقای کوین فیجی صورت گرفته اند این گونه اند:

«فیلم اترنال در واقع متفاوت‌ترین اثر دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهد بود. هر آنچه تا کنون از این دنیای سینمایی دیده اید را فراموش کنید.

گروهی از افراد جاودان که ۳۵ هزار سال است در زمین حضور دارند. شاید باور نکنید، در برخی از فیلم‌ها این شخصیت‌ها حضور داشته اند فقط ما تا کنون از ماهیت اصلی آن‌ها آگاه نبوده ایم.»

با توجه به گفته‌های نابغه داستان نویسی یعنی آقای فیجی، گویا فیلم اترنال فراتر از آنچه فکر می کنیم خواهد بود.


بیشتر بدانید: برنامه‌های Marvel در نمایشگاه Comic-Con امسال مشخص شد


از قرار معلوم برنامه ریزی‌ها برای این فیلم شاید از همان ابتدا آغاز این دنیای سینمایی بوده اند. تمام نقاط در این ده ساله رسم شده اند. حال این فیلم تمام این نقاط را به هم وصل خواهد کرد تا تصویری کلی به دست آید.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات