فصل چهارم True Detective ساخته می شود

فصل چهارم True Detective ساخته می شود

امیر پورمحمد ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

موفقیت فصل سوم سریال کارآگاهان واقعی (True Detective) باعث ساخته شدن فصل چهارم خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

فصل چهارم True Detective ساخته می شود

خوب باید رک بود، علی رقم اینکه فصل اول سریال کارآگاه واقعی با بازی به یاد ماندنی متیو مک کانهی (Matthew McConaughey) یک شاهکار واقعی بود فصل دوم این سریال به همان اندازه حوصله بر و به عبارت ساده تر یک اثر آبکی و به درد نخور بود. خوب البته نباید حق را زیر پا گذاشت و به این نکته اشاره کرد که فصل دوم نیز چندین نقطه قوت داشت ولی عظمت فصل اول تمام این نقاط روشن را در تاریکی مطلق دفن کرد.


بیشتر بدانید:  ساخت ادامه فیلم Mission: Impossible تائید شد


چند ماهی پیش بود که پس از گذشت سه سال و نیم فصل سوم سریال نیز منتشر شد. این سریال با بازی نسبتاً قابل قبول آقای ماهرشالا علی (Mahershala Ali) به نوعی توانست چیز برای گفتن داشته باشد. این فصل از سریال نیز همانند دو قسمت قبلی در هشت قسمت ساخته شد و توانست نظر مساعد بسیاری از منتقدین و طرفداران را کسب کند، گویی سریال باری دیگر پس از زمین خوردند توانسته است بر روی پا های خود بایستد.

فیلم,سینما,فیلم جدید,سریال,فصل سوم سریال ترو دیتکتیو,بهترین سریال جنایی,فصل سوم سریال کارآگاهان واقعی,فصل چهارم سریال ترو دیتکتیو ساخته می شود,فصل چهارم سریال کارآگاهان واقعی,بهترین فصل سریال ترو دیتکتیو, True Detective, True Detective season 3, True Detective season 4, Mahershala Ali, Casey Bloys, Matthew McConaughey

نظر مساعد منتقدین و بینندگان تنها ترین نظر مساعد نبود که این فصل توانست کسب کند، مدیر برنامه ریزی شبکه اچ بی او (HBO) یعنی آقای کیسی بلویز (Casey Bloys) با اعلام نظر مساعد شبکه نسبت به این سریال در مورد بازخورد های شبکه نسبت به این فصل اینگونه گفت:

«تا به حال هشت میلیون نفر این فصل از سریال را تماشا کرده اند. باز خورد هایی که از سوی طرفداران به شبکه انتقال یافته است بی نظیر هستند. خود من نیز بازی آقای علی را در این سریال تحسین می کند، بازی او از هر لحاظی بی نظیر است.»


بیشتر بدانید:  اولین ویدیو: تریلر فیلم John Wick 3: Parabellum منتشر شد


در ادامه این مصاحبه از آقای بلویز سؤالی در مورد ساخته شدن فصل چهارم این سریال پرسیده می شود و او در این مورد علاوه بر  تحسین فصل سوم و اشاره به باز خورد های مناسب این فصل از احتمال بالای ساخته شدن فصل چهارم می گوید. وی با اشاره به این نکته که تلاش بر این است که سریال به روز های اوج و طلایی خود یعنی همان فصل اول نزدیک شود از علاقه مندی شبکه به ادامه این سریال می گوید.

 

 


بیشتر بخوانید:

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

Jackie Chan با فیلم Rush Hour 4 باز می گردد

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

منبع:

Deadline

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات