ریبوت فیلم Matrix با شخصیت اصلی مؤنث

ریبوت فیلم Matrix با شخصیت اصلی مؤنث

امیر پورمحمد ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

کارگردان اصلی مجموعه فیلم های ماتریکس (Matrix) در صدد ریبوت مجموعه با محوریت شخصیت اصلی زن است. با گیمر همراه باشید.

 

ریبوت فیلم Matrix با شخصیت اصلی مؤنث

بیست سال پیش، سری فیلم های ماتریکس با انتشار خود توانستند آنچه امروز از دنیای اکشن و صحنه های گرافیکی وجود دارند را وارد عرصه و عصری جدید کنند. این سری فیلم ها با محوریت داستانی نا متعارفشان در آن سال ها توانستند، توجه بسیاری را به خود جلب کنند. از سویی نیز خوش ساختی این مجموعه فیلم توانسته است آن ها را تا به امروز و پس از گذشت سال ها باز هم جذاب کند.

فیلم,سینما,فیلم جدید,ماتریکس چهار,ریبوت فیلم ماتریکس,ادامه فیلم ماتریکس ساخته می شود,قسمت جدید فیلم ماتریکس,بازیگر نقش نئو در فیلم ماتریکس,ماتریکس چهار ساخته می شود,کیانو ریوز در نقش نئو, Matrix, Matrix 4, Keanu Reeves, Matrix reboot

ریبوت فیلم ماتریکس

اکنون نیز پس از سال ها کارگردان اصلی مجموعه و چند نفر دیگر در صدد به روز رسانی و ریبوت مجموعه هستند. البته خبر ریبوت شدن مجموعه در مقابل خبری که در ادامه گفته خواهد شد بسیار ناچیز جلوه خواهد کرد.


بیشتر بدانید: صدا پیشگی Keanu Reeves در انیمیشن Toy Story 4 


یکی از کارگردانان مجموعه آقای لورنزو دی بوناونچورا (Lorenzo di Bonaventura) چندی پیش در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد قصد دارند با ایجاد چالشی این بار بر خلاف نسخه اولیه فیلم، شخصیت اصلی فیلم را یک زن بازی کند.


بیشتر بدانید: داستان احتمالی قسمت دوم فیلم Doctor Strange


در نسخه اصلی آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves) با بازی استثنایی خود توانستد هم نام خود و هم نام فیلم را بر سر زبان ها به اندازد. البته تا کنون هیچ خبری از لیست احتمالی این بازیگر مؤنث منتشر نشده است. باید صبر کرد و دید سازندگان در ادامه چه سورپرایز هایی برایمان تدارک دیده اند.

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات