حضور کیانو ریوز در دنیای سینمایی مارول

حضور کیانو ریوز در دنیای سینمایی مارول

امیر پورمحمد ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

کوین فیجی (Kevin Feige) یکی از کارکنان بلند مرتبه کمپانی مارول (Marvel)، مصاحبه اش با کیانو ریوز (Keanu Reeves) برای حضور در این دنیای سینمایی را تائید کرد. با گیمر همراه باشید.

 

حضور کیانو ریوز در دنیای سینمایی مارول

چند وقتی است که شایعه حضور آقای کیانو ریوز در دنیای سینمایی مارول (MCU) نقل محافل سینمایی شده است. این شایعات که از حضور آقای کیانو ریوز در نقش یک ابر قهرمان به نام اترنال (Eternal) خبر می دهند، در هفته‌های گذشته یعنی از زمان حضور آقای ریوز در بازی سایبرپانک (Cyberpunk) شدت گرفته اند. حال اخباری جدید از سوی کمپانی مارول منتشر شده است که بخشی از داستان را افشا می کند.


بیشتر بدانید: E3 2019: تاریخ انتشار + تریلر جدید بازی Cyberpunk 2077


طی مصاحبه ای که با آقای کوین فیجی در مورد فیلم جدید مرد عنکبوتی با نام مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) شده بود، سؤالی از وی در مورد افزوده شدن آقای کیانو ریوز به دنیای سینمایی مارول شد. وی در جواب این سؤال این گونه جواب داد:

«خوب اگر راستش را بخواهید ما چندین سال است که به دنبال وی هستیم. به نوعی می توان گفت با هر فیلمی که می سازیم به او فکر می کنیم. من به شخصه نمی دانم او چه زمان به این دنیای سینما خواهد پیوست. شاید هم هیچ گاه این تفاق به وقوع نپیوندد. به هر حال ما خواستار انجام شدن این قضیه هستیم، به هر قیمتی که شود.»

کیانو ریوز در فیلم‌های مارول

کیانو ریوز در فیلم‌های مارول

خوب با توجه به گفته‌های آقای کوین فیجی باید بگویم که به نظر می رسد تا کنون درخواست‌های بسیاری برای حضور آقای ریوز در فیلم‌ها مارول شده است.


بیشتر بدانید: اسکین John Wick برای Fortnite منتشر خواهد شد + ماد Wick’s Bounty


خوب حال به احتمال زیاد آقای ریوز بنا به دلایل شخصی از حضور در این دنیای سینمایی سر باز زده است ولی با توجه به اتفاقات اخیر و فتح قله‌های دنیای بازی‌های ویدیویی توسط آقای ریوز و حضور وی در بازی سایبرپانک و فورتنایت (Fortnite) احتمال می رود آقای ریوز تکه ای از دنیای سینمایی مارول را نیز خواستار باشد.

حال باید صبر کرد و دید آیا این اتفاق خواهد افتاد یا نه.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات