E3 2019: پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی Marvel’s Avengers

E3 2019: پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی Marvel’s Avengers

احمد هاتفی ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

رئیس استودیو Crystal Dynamics اعلام کرده است که بازی Marvel’s Avengers دارای پرداخت های درون برنامه ای خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

E3 2019: پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی Marvel’s Avengers

طبق انتظاراتی که داشتیم، بازی Marvel’s Avengers طی کنفرانس کمپانی اسکوئر انیکس در E3 2019 با نمایش جذابی رسما معرفی شد و استودیو Crystal Dynamics اطلاعاتی از آن را ارائه کرد.

شان اسکایگ، رئیس استودیو Crystal Dynamics در جدیدترین بیانات خود اعلام کرده است که بازی دارای پرداخت های درون برنامه ای خواهد بود و گیمرها می توانند از این طریق لباس ها و ویژگی های ظاهری ابرقهرمان خود را تغییر دهند.

وی در ادامه گفته است:

«در بازی لباس‌ هایی وجود دارند که بازیکنان می‌ توانند آن‌ ها را با پرداخت‌ های درون برنامه‌ ای خریداری کنند.»

شاید این موضوع برای برخی از گیمرها نکته منفی برای این بازی جذاب باشد ولی تیم سازنده بازی طی کنفرانس E3 2019 اعلام کردند که پرداخت های درون برنامه ای تنها برای ویژگی های ظاهری خواهد بود و بازی Marvel’s Avengers دارای هیچ گونه لوت باکس نیست و عنوانی Pay to Win نخواهد بود.


بیشتر بدانید: تریلر بازی Avengers منتشر شد


فعلا تنها در مورد پرداخت دورن برنامه ای همین قدر اطلاعات در دست می باشد و اعلام نشده است که برای همه کاراکترها این لباس ها قابل خرید خواهد بود یا خیر.

در نهایت استودیو Crystal Dynamics رو به کسانی که از تریلر اولیه بازی ناراضی بوده اند و اعلام کرده اند که تعداد ابر قهرمانان کم است، گفته اند که بعد از انتشار بازی محتویاتی را برای آن منتشر خواهند کرد تا دنیای بازی را گسترش دهند؛ این محتویات رایگان خواهند بود.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ برای پلتفرم‌ های PS4، Xbox One، PC و Google Stadia منتشر خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات