نسخه موبایل World Of Warcraft در حال ساخت است

نسخه موبایل World Of Warcraft در حال ساخت است

پیمان ادیب ۰۲ آذر ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی Blizzard در حال ساخت نسخه موبایل World of Warcraft هست که شباهت زیادی به بازی Pokemon go دارد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

نسخه موبایل World Of Warcraft در حال ساخت است

امسال در نمایگشاه BlizzCon بسیاری از طرفداران بازی Diablo از معرفی نسخه جدید این بازی به نام Diablo Immortal ناراحت و نا امید شده بودند. بازی Diablo Immortal در واقع نسخه موبایلی جدیدی از سری بازی موفق و معروف Diablo است. پس از مدتی معلوم شد که این بازی تنها بازی نیست که کمپانی Blizzard قصد دارد برای موبایل عرضه کند.

با توجه به گزارش های جدید کمپانی Blizzard در حال ساخت نسخه موبایل بازی World Of Warcraft است که شباهت زیادی به بازی Pokemon Go دارد. اطلاعات دقیقی نسبت به نسخه موبایلی این بازی در دسترس نیست، اما افرادی که موفق به تست این نسخه از بازی شده اند شباهت زیاد و عجیب این بازی به Pokemon Go، امکانات بیشتر این بازی نسبت به Pokemon Go و همچنین داشتن نوع بازی تک نفره درون بازی را از نکات مهم در مورد این بازی می دانند.

بعضی از کارشناسان دلیل این کار کمپانی Blizzard را به خاطر موفق بودن بازی Pokemon Go می دانند ولی در مقابل عکس المعل منفی طرفداران Diablo نسبت به نسخه موبایلی این بازی، موفق بودن یا نبودن این بازی را در حالتی مبهم نگه کی دارد.

کمپانی Blizzard بر ساخت بازی های موبایلی پافشاری می کند، سازندگان بازی درون این کمپانی نیز قصد ساخت این بازی را دارند،یکی از دلیل احتمالی این کار مربوط به Cory Stockton (طراح اصلی World of Warcraft) است که علاقه شدیدی به بازی Pokemon Go دارد.

نظر یکی از بازی سازان این کمپانی را می توانید در زیر بخوانید :

بازیکنان موبایلی زیادی در Blizzard مشغول به کار هستند و همچنین در جامعه بازیکنان علاقه ی زیادی به این گونه بازی ها یافت میشود.

علاوه بر این، با توجه به گزارشات تعداد زیادی از کارکنان Blizzard در واقع Pokemon Go بازی می کنند. یکی از بازی سازان Blizzard در مورد رقابت بین کارکنان بر سر Pokemon ها و شرط بندی های درون شرکت توضیحاتی هم داده بود. بر خلاف همه ی این ها شاید خیلی از طرفداران مشتاق بازی های موبایلی این کمپانی نباشند.

تا به امروز هیچ تاریخ و زمان مشخصی برای انتشار این بازی بیان نشده است.

 


بیشتر بخوانید :

شایعه: نسخه جدید Mortal Kombat در حال ساخت است

ویدیو: بسته الحاقی Turf Wars بازی Spider-Man

تخفیفات Black Friday 2018 فروشگاه Origin

فروش موفق PS4 در جمعه سیاه

نارضایتی نسبت به زیرنویس Spyro Reignited Trilogy

منبع:

gamerant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات