ویل اسمیت علیه ویل اسمیت در فیلم Gemini Man

ویل اسمیت علیه ویل اسمیت در فیلم Gemini Man

امیر پورمحمد ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بررسی آنچه تا کنون در مورد فیلم Gemini Man با حضور آقای ویل اسمیت (Will Smith) در نقش دو شخصیت اصلی فیلم منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

ویل اسمیت علیه ویل اسمیت در فیلم Gemini Man

چند وقت قبل بود که کمپانی پارامونت پیکچرز تریلری نسبتاً کوتاه از فیلمی به نام Gemini Man را منتشر کرد که در آن آقای ویل اسمیت در نقش دو شخصیت اصلی فیلم حضور داشت. این تریلر که نسبتاً کوتاه بود چیز زیادی در مورد فیلم را لو نداد ولی آنچه معلوم بود در این فیلم علمی تخیلی آقای ویل اسمیت در دو نقش منفی و قهرمان فیلم به صورت هم زمان حضور خواهد داشت.


بیشتر بدانید: فیلم های Bright 2 و Bad Boys 3 فیلم های بعدی ویل اسمیت خواهند بود


خوشبختانه در این چند وقت علاوه بر چندین پوستر دیگر از فیلم تریلری طولانی به همراه چندین و چندین ویدیو از پشت صحنه این فیلم منتشر شد که می توانید آن‌ها را در ادامه مشاهده کنید.

جدید‌ترین پوستر فیلم Gemini Man

جدید‌ترین پوستر فیلم Gemini Man

با توجه به این اطلاعات منتشره فیلم روایت کننده داستان یک قاتل حرفه ای به نام هنری بروگان (Henry Brogan) است که پس از چندین دهه فعالیت در زمینه قتل‌های سفارشی، اکنون می خواهد خود را بازنشسته کند. ولی ناگهان در آخرین مأموریتش با فردی مرموز رو برو می شود که می تواند هر حرکت او را پیش بینی کند. و این فرد مرموز کسی نیست جز خودش!

بررسی پوستر جدید فیلم Gemini Man

بررسی پوستر جدید فیلم Gemini Man

از سایر بازیگران حاضر در این فیلم می توان به کلایو اون (Clive Owen)، مری الیزابت وینستید (Mary Elizabeth Winstead) و بندیکت وانگ (Benedict Wong) اشاره کرد. جالب است بدانید حق امتیاز اصلی این فیلم چندین سال قبل در اختیار کمپانی دیزنی بوده است، ولی به خاطر این که ساخت فیلمی با حضور نزدیک یک بازیگر در نقش دو شخصیت در آن زمان با امکانات و جلوه‌های ویژه آن دوره امکان پذیر نبوده است، کمپانی دیزنی حق امتیاز را به شرکت دیگری فروخته است.


بیشتر بدانید: موشکافی تریلر فیلم Joker


این فیلم به کارگردانی آقای انژ لی (Ang Lee) برای اکران در تاریخ ۱۱ اکتبر امسال برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Ang Lee

تهیه کننده: Jerry Bruckheimer و David Ellison، Dana Goldberg

نویسنده: David Benioff و Billy Ray

ستارگان: Will Smith، Mary Elizabeth Winstead، Clive Owen و Benedict Wong

بودجه ساخت:  اعلام نشده است

تاریخ اکران: ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹

 

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات