ساخت سریال Witcher با مشکل رو برو شد

ساخت سریال Witcher با مشکل رو برو شد

امیر پورمحمد ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱

شایعات اخیر در مورد سریال ویچر (Witcher) باعث ترک شورانر (showrunner) این مجموعه  از توییتر شده است. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش در ادامه شایعاتی که در مورد روند ساخت سریال ویچر ایجاد شده بو شورانر (تهیه کننده و سرپرست نویسندگان) این مجموعه به صورت رسمی اعلام کرد توییتر را برای مدتی ترک خواهد کرد.

 

لورن هیسریش (Lauren S. Hissrich) شورانر سریال در حال ساخت ویچر چندی پیش در صفحه توییتر خود اعلام کرد تصمیم دارد توییتر را به صورت غیر منتظره و البته و برای مدت کوتاهی ترک کند. وی علت این تصمیم خود را نیاز زمان و تمرکز بیشتر برای نویسندگی سریال اعلام کرد و در این باره این گونه گفت:

«عشقی که طرفداران سری بازی های ویچر در توییتر نسبت به این سریال دارند بی نظیر است. از سویی نیز انتقادات تند و تنفر هایی که نسبت به این سریال وجود دارد در مقابل عشقی که از سوی طرفداران فرستاده می شود بسیار کوچک و ناچیز به نظر می رسد.»

وی در انتهای توییتر خود به این نکته اشاره کرد که دوست دارد علاقه مندان این سریال نسبت به هم با مهربانی رفتار کنند و از جنگ های روانی که در فضای مجازی در مورد این سریال رخ می دهد دوری کنند.

سینما,فیلم,فیلم جدید,تاریخ اکران فیلم ویچر,داستان سریال ویچر,بازیگران سریال ویچر,سریال بازی ویچر ساخته می شود,زمان پخش فصل اول سریال ویچر,فصل اول سریال ویچر, Witcher, Lauren S. Hissrich, Netflix

نیاز به ذکر است که تمام این مشکلات از زمانی ایجاد شد که شبکه نتفلیکس (Netflix) لیستی از احتمالات هنرپیشه های این سریال اعلام کرد. از جایی که صنعت سینما در چند ساله اخیر با صنعت بازی های ویدیویی هم خط شده و ژانر بازی های رایانه ای ژانر نو پای سینما نام گرفته است توجه ها بر روی این گونه سریال و فیلم ها که اقتباسی از بازی های ویدیویی هستند زیاد شده است. از همین رو طرفداران این سریال با توجه به لیست منتشره، چند گروه شده و دست به فشار آوردن به سازندگان سریال برای پیش بردن حرف خود زده اند.

فصل اول این سریال که در هشت قسمت ساخته خواهد شد امکان دارد در اواخر سال ۲۰۱۹ از شبکه نتفلیکس پخش شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

هنری کویل نقش گرالت در سریال Witcher را ایفا خواهد کرد

ویدیو: تریلر جشن ۱۰ سالگی بازی Witcher

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
  1. اردلان گفت:

    مگه الکیه سریال ویچر رو بسازی یه عمره داریم بازیش میکنیم هنو تموم نشده از بس موضوع داره