آخرین تریلر فیلم Joker منتشر شد

آخرین تریلر فیلم Joker منتشر شد

امیر پورمحمد ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به جدیدترین تریلر منتشر شده فیلم جوکر (Joker) که آخرین تریلر رسمی این فیلم نیز خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

آخرین تریلر فیلم Joker منتشر شد

چند وقتی است که خبر ساخته شدن فیلمی فرای آنچه تا کنون از دنیای دی سی (DC) و شخصیت جوکر دیدیم در فضای مجازی غوغا به پا کرده است. البته نباید منکر این قضیه شد که تریلر اولیه فیلم که حدوداً یک ماه قبل به صورت رسمی منتشر شد در جنجالی شدن این خبر نقش به سزایی داشته است.

نخستین تریلر فیلم به خوبی گویای فضای تاریک و خاکستری فیلم و سبک خاص روایت داستان توسط کارگردان مجموعه یعنی آقای تاد فیلیپس (Todd Phillips) بود. از سویی نیز بازی بی نقص و زیبای آقای واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) نیز حتی از این تریلر چند دقیقه ای به خوبی قابل لمس بود.

واکین فینیکس در نقش جوکر

واکین فینیکس در نقش جوکر

حال در ادامه موج تبلیغات این فیلم که در چند ماهه اخیر در جریان بوده است، آخرین تریلر رسمی فیلم نیز منتشر شد.


بیشتر بدانید: موشکافی تریلر فیلم Joker


از این تریلر چند دقیقه ای به خوبی می توان فیلم فضای خاص و خشن فیلم را درک کرد. فضایی که فقط و فقط برای شخصیت جوکر اختصاص داده شده است. این نوع روایت داستانی فیلم که تمرکز داستانی کامل بر شخصیت جوکر دارد تنها بنا به یک دلیل بوده است.

آخرین تریلر فیلم Joker

آخرین تریلر فیلم Joker

این فیلم به معنی واقعی یک فیلم مستقل خواهد بود. به زبان ساده‌تر این فیلم نه ارتباطی با سری فیلم‌های قبلی یا بعدی جوکر، بتمن (Batman) و یا لیگ قهرمانان (Justice League) نخواهد داشت. از همین رو برخی دست کاری‌ها در داستان امکان پذیر شده است، مانند تغییر سن بروس وین (نالم واقعی شخصیت بتمن). این امر که داستان فیلم بنا به نیاز کارگردان تغییر خواهد کرد موجب ایجاد یک فضای مناسب برای روایت آزادانه داستانی شده است که شاید بتوان آن را خلاقانه‌ترین فیلم دنیای سینمایی دی سی (DCCU) نامید.


بیشتر بدانید: تریلر فیلم جدید Joker


حال باید منتظر بود و دید آیا وعده‌های داده شده در تریلرها منتشره و صد البته مصاحبه‌های انجام شده به واقعیت تبدیل خواهند شد یا نه؟

این فیلم برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Todd Phillips

تهیه کننده: Todd Phillips

نویسنده: Todd Phillips و Scott Silver

ستارگان: Joaquin Phoenix، Robert De Niro، Zazie Beetz، Frances Conroy، Marc Maron و Bill Camp

 

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات