SDCC: سریال The Walking Dead برای فصل دهم تمدید شد

SDCC: سریال The Walking Dead برای فصل دهم تمدید شد

امیر پورمحمد ۲۹ تیر ۱۳۹۸ نظرات

بررسی اخبار منتشره در مورد سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) در نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) امسال. با گیمر همراه باشید.

 

SDCC: سریال The Walking Dead برای فصل دهم تمدید شد

خوب اگر راستش را بخواهید چند وقتی است که حتی طرفداران دو آتیشه سریال مردگان متحرک نیز از روند طولانی و به قول معروف کش آمدن داستان سریال خسته شده اند. چند سال قبل که این سریال در اوج خود بود برخی اخبار و شایعات مبنی بر ۸ فصل بودن سریال در چت روم‌ها و میان طرفداران پراکنده بود.

پنل خبری AMC در SDCC

پنل خبری AMC در SDCC

ولی خوب متأسفانه چند وقتی است که هر از چند گاهی شرکت تلویزیونی دارنده این سریال یعنی ای ام سی (AMC) خبر تائید شدن فصل جدیدتری از این سریال را اعلام می کند. در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو (SDCC) امسال نیز طی پنل خبری که روز گذشته بر گذار شد، خبر بازگشت این سریال در زمستان امسال به صورت رسمی تائید گشت.


بیشتر بدانید:  آقای Andrew Lincoln به سریال The Walking Dead باز می ‌گردد


با توجه به تصاویر منتشر شده در این پنل از قرار معلوم داستان این فصل نیز حول دو شخصیت میشل و درل خواهد بود. پس از مرگ اکثر شخصیت‌ها در فصل قبلی و مرگ شخصیت اصلی سریال یعنی ریک به نظر می رسد توجه اصلی سریال بر روی سه شخصیت درل میشل و نگان خواهد بود.

فصل دهم The Walking Dead

فصل دهم The Walking Dead

جالب است بدانید کامیک بوک اصلی که سریال از روی آن ساخته شده است چندین ماه قبل در شماره ۱۹۵ به پایان رسیده است ولی همچنان شبکه ای ام سی علاوه بر ادامه سریال اصلی خود در صدد ساخت سریال‌ها و اسپیناف‌های بیشتر از این دنیای سینمایی است.

فصل دهم این سریال از تاریخ ۶ اکتبر امسال از شبکه ای ام سی شروع به پخش خواهد کرد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات