Capcom در فکر ایجاد کاراکترها و بازی‌های جدید است

Capcom در فکر ایجاد کاراکترها و بازی‌های جدید است

پیمان ادیب ۰۴ تیر ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی Capcom که بازی های Devil May Cry 5 و Resident Evil 2 Remake را منتشر کرده است از ساخت بازی ها و کاراکتر های جدید خبر می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

Capcom در فکر ایجاد کاراکتر ها و بازی های جدید است

کمپانی Capcom در سال های اخیر توانسته است تا به موفقیت های خوبی در حوزه بازی سازی دست پیدا کند و بازی های عالی مانند Devil May Cry 5، Resident Evil 2 Remake را به بازار عرضه کرده است.

در کنار این بازی های موفق، چیزی که نظر بازیکنان را به خود جلب می کند این است که Capcom بازی های جدیدی نمی سازد و همچنان اصرار دارد تا بازی های قدیمی را با شماره ها و عناوین جدید را معرفی و به بازار عرضه کند.


بیشتر بدانید: بازی های در حال ساخت Capcom با موتور گرافیکی RE2 ساخته می شوند


این کمپانی به سوالات در این مورد پاسخ داده است:

«ما هیچ وقت ایده بازی ها و کاراکتر های جدید را کنار نگذاشته ایم، ما فعلا با آوردن بازی های قدیمی و محبوبمان به صورت کاملا به روز شده توانسته ایم خوب عمل کنیم. اما اینکه در با بازی های قدیمیمان توانسته ایم خوب عمل کنیم به این معنی نیست که ایده های جدید را کنار گذاشته ایم. در آینده نزدیک شاهد ساخت بازی های جدید از این کمپانی خواهید بود.»

Capcom در آینده بازی های جدیدی معرفی خواهد کرد

Capcom در آینده بازی های جدیدی معرفی خواهد کرد

Fujioka Kaname کارگردان بازی Monster Hunter World: Iceborne در این باره گفته است:

«من فکر می کنم چیزی که طرفداران ما به آن ارزش قائل هستند، منحصر به فرد بودن بازی هایی است که ما می سازیم. بازیکنان سایر ملت ها رویکرد بازی سازی ژاپنی را بسیار جذاب می بینند وبه همین دلیل به آن زیاد اهمیت می دهند. اما در زمینه بازی سازی نیز Capcom روش های مخصوص خود را دارد. این روز ها من مطمئن هستم که ما می توانیم بازی های جدیدی بسازیم تا تجربه ای نو را در اختیار بازیکنان قرار دهد. این تنها به بازار ژاپن محدود نمی شود و تمامی بازار دنیا را در بر میگیرد.»

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات