جزئیات جدید سیستم شخصی‌سازی اسلحه در بازی Cyberpunk 2077

جزئیات جدید سیستم شخصی‌سازی اسلحه در بازی Cyberpunk 2077

احمد هاتفی ۱۰ تیر ۱۳۹۸ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی Cyberpunk 2077، کارگردان ماموریت های این عنوان اعلام کرده است که بازیکنان قادر خواهند بود سلاح های خود را به مرور ارتقا بخشند و شخصی سازی اش کنند. با گیمر همراه باشید.

 

جزئیات جدید سیستم شخصی‌سازی اسلحه در بازی Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 اثر جدید استودیو CD Projekt RED می باشد که قرار است در سال ۱۳۹۹ منتشر شود. جدیدا کارگردان ماموریت های این بازی اعلام کرده است که بازیکنان یک تجربه یک پارچه و بی نقص را خواهند داشت و در ادامه اشاره ای به سیستم شخصی سازی بازی داشته است.

«متئوس توماس کویچ»، کارگردان ماموریت های بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ اعلام کرده است که بازیکنان به اسلحه های دور برد و سلاح سرد دسترسی خواهند داشت و در طول بازی می توانند با اعمال تغییراتی آن ها را ارتقا ببخشند.

اسلحه های Cyberpunk 2077

در Cyberpunk 2077 قابلیت راندن ماشین های پرنده وجود ندارد

وی در ادامه گفته است:

«شما به روش‌ های مختلفی می‌ توانید سلاح خود را شخصی‌ سازی کنید. بازیکنان می‌ توانند از دوربین‌ های مختلف یا صدا خفه‌ کن‌ ها و موارد مشابه برای سلاحشان استفاده کنند.

اینکه چگونه از این موارد می‌ توانید استفاده کنید، به‌ نوع سلاح بستگی دارد؛ اینکه دارای چند بخش مخصوصی برای ارتقا و بهبود عملکرد باشد. در مورد اینکه بازی دارای چند نوع سلاح است، فقط بعضی از آن‌ ها را به یاد دارم، اما می‌ دانم تعداد زیادی را مشاهده خواهید کرد.

در بخش سلاح‌ های Melee می‌ توانید از کاتانا، نانووایر، چکش و چاقو استفاده کنید. نانووایر در حالت عادی برای مبارزات استفاده می‌ شود، اما اگر یک Net Runner باشید، می‌توانید از آن برای هک کردن دستگاه‌ ها و انسان‌ ها هم استفاده کنید. جدا از سلاح‌ های Melee، بازی دارای سلاح‌ های دوربردی مثل سلاح‌ های سنگین، سلاح‌ های سبک، لایت ماشین گان‌ ها، ریوولورها و تک تیراندازها است.»

Cyberpunk 2077 از مادها پشتیبانی نخواهد کرد

Cyberpunk 2077 از مادها پشتیبانی نخواهد کرد

همچنین مشخص شده است که در بازی سیستم اخلاق وجود ندارد.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۹۹ برای پلتفرم های PC ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

منبع:

Gamingbolt

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات