در Cyberpunk 2077 قابلیت راندن ماشین های پرنده وجود ندارد

در Cyberpunk 2077 قابلیت راندن ماشین های پرنده وجود ندارد

پیمان ادیب ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

بازی علمی تخیلی Cyberpunk 2077 که بخش های جذاب زیادی در بازی دارد، به شما اجازه راندن ماشین های پرنده را نخواهد داد. با گیمر همراه باشید.

 

در Cyberpunk 2077 قابلیت راندن ماشین های پرنده وجود ندارد

بازی Cyberpunk 2077 یکی از بازی های علمی تخیلی است که توسط CD Project Red ساخته شده است. در این بازی عناصر زیادی را از آینده می بینیم ولی طبق آخرین خبری که در مورد این بازی منتشر شده است، قابلیت راندن ماشین های پرنده در بازی وجود نخواهد داشت.

در بازی Cyberpunk 2077 شما خواهید توانست تا وسیله های زیادی را درون بازی برانید و از این لحاظ بازی به خوبی ساخته شده است ولی چنان که در بازی نیز دیده ایم، ماشین های پرنده وجود دارند ولی متاسفانه تیم سازنده بازی تصمیم گرفته اند که این ماشین ها قابل راندن نباشند.

Pawel Sasko یکی از افرادی است که بر روی قسمت طراحی مراحل کار کرده است. او در مورد ماشین های پرنده اطلاعات بیشتری داده است:

«این که شما نخواهید توانست تا ماشین های پرنده درون بازی را برانید، به این معنی نیست که سوار آنها نیز نخواهید شد. ماشین های پرنده که در بازی می بینید گاهی جزو عناصر خود داستان هستند، در واقع شما سوار آنها می شوید ولی کنترلی بر روی آنها نخواهید داشت.»


بیشتر بدانید: رکورد پیش فروش بازی Witcher 3 توسط Cyberpunk 2077 شکسته شد


طبق گقته Pawel Sasko اگر مجبور به تغییر مکان درون بازی باشیم، باید از وسیله های روی زمین مانند اتومبیل ها یا موتورسیکلت ها کمک بگیریم. البته محیط بازی به قدری جذاب است که حتی سفر کردن درون بازی از نقطه ای به نقطه ای دیگر نیز بسیار سرگرم کننده می باشد.

حضور Keanu Reeves در بازی Cyberpunk 2077

حضور Keanu Reeves در بازی Cyberpunk 2077

باتوجه به آنچه که در بازی دیده ام، علاوه بر وسایل حمل و نقل که در بالا گفتیم، بازیکنان درون بازی قادر نخواهند بود تا قایق ها را نیز برانند. قایق ها درون بازی مانند ماشین های پرنده جزو عناصر بازی خواهند بود و شما کنترلی بر روی آنها نخواهید داشت.

Pawel Sasko در مورد شنا کردن درون آبهای بازی نیز گفته است:

«شما قادر به شنا کردن درون آبها خواهید بود، اما من نمی خواهیم چیز های زیادی را در این مورد افشا کنم.»

در داستان بازی Cyberpunk 2077 شاهد استفاده از قایق ها و ماشین های پرنده خواهیم بود

در داستان بازی Cyberpunk 2077 شاهد استفاده از قایق ها و ماشین های پرنده خواهیم بود

او در ادامه و در مورد شباهت این بازی به The Witcher نیز گفته است:

ما در بازی The Witcher شاهد وجود داشتن مراحلی بودیم که یا درون آب اتفاق می افتادند یا اینکه در کنار اینگونه مناطق، در بازی Cyberpunk 2077 نیز شاهد وجود این گونه مراحل هستیم.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای کنسول های PS4 و Xbox One و همچنین PC قابل دسترسی خواهد بود.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات