Cyberpunk 2077 از مادها پشتیبانی نخواهد کرد

Cyberpunk 2077 از مادها پشتیبانی نخواهد کرد

پیمان ادیب ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

CD Project به تازگی با انتشار یک خبر در مورد بازی Cyberpunk 2077 گفته است که این بازی در زمان انتشار از ماد ها پشتیبانی نخواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

Cyberpunk 2077 از مادها پشتیبانی نخواهد کرد

یکی از مزایا و چیز های جذاب که در بازی های PC شاهد آن هستیم و در کنسول های بازی وجود ندارند، ماد ها هستند. شما به وسیله این ماد ها می توانید کار های متفاوت و عجیبی انجام دهید.

برای مثال می توانید در بازی Doom یک سگ به بازی اضافه کنید و از آن نگهداری کنید، در بازی The Sims 4 می توانید خود را به Orcish Warchief تبدیل کنید، در بازی Monster Hunter: World می توانید تبدیل به شخصیت اصلی One Punch Man شوید و در بازی Resident Evil 2 Remake که ۳ ماه پیش منتشر شده بود می توانید Mr.X را به چیز های مختلفی تبدیل کنید.


بیشتر بدانید: جهان بازی‌های Cyberpunk 2020 و Cyberpunk 2077 مشترک می‌باشد


حال در این میان این سوال پیش می آید که آیا بازی بزرگ Cyberpunk 2077 هم از ماد ها پشتیبانی خواهد کرد یا نه. CD Project Red در پاسخ به سوال بعضی از بازیکنان نسبت به ماد گفته است:

«ما هیچ برنامه ای در مورد ماد ها نداریم، ولی مسلما بما مشتاق هستیم تا موقعیتی برای افرادی که ماد درست می کنند ایجاد کنیم تا ایده های خود را در بازی پیاده کنند. ولی قبل از این کار می خواهیم در انتشار این بازی تمرکز داشته باشیم و وقتی که همه چیز های مهم در مورد بازی انجام شد نسبت به ماد ها تصمیم خواهیم گرفت.»

بازی Cyberpunk 2077 از ماد ها در زمان انتشار پشتیبانی نخواهد کرد

بازی Cyberpunk 2077 از ماد ها در زمان انتشار پشتیبانی نخواهد کرد

معلوم است که بازی Cyberpunk 2077 پس از انتشار از ماد ها پشتیبانی خواهد کرد. اگر به بازی قبلی این استودیو یعنی The Witcher: Wild Hunt نگاهی بیندازیم خواهیم دید که این بازی مثل Cyberpunk 2077 در اوایل از ماد های پشتیبانی نمی کرد ولی پس از گذشت چند ماه از انتشار بازی این قابلیت در دسترس بازیکنان قرار گرفت.

ماد ها برای بازی The Witcher: Wild Hunt بسیار عالی بودند و حتی توانستند در بازی تغییراتی بوجود آورند تا بازیکنان به سادگی این بازی را انجام دهند و از آن لذت بیشتری ببرند. مشخص است که CD Project قصد ندارد تا از موقعیت به دست آمده برای بازی آینده اش چشم پوشی کند.

Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2019 حضور خواهد داشت ولی متاسفانه قابل بازی کردن نخواهد بود. زمان انتشار این بازی نیز هنوز مشخص نشده است ولی امیدواریم این بازی در سال ۲۰۲۰ منتشر شود.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات