فروش عالی Devil May Cry 5 همچنان ادامه دارد

فروش عالی Devil May Cry 5 همچنان ادامه دارد

پیمان ادیب ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

بازی Devil May Cry 5 همچنان به فروش موفقیت آمیز خود پس از دو ماه ادامه می دهد و به رکورد سری قبل خود نزدیک تر می شود. با گیمر همراه باشید.

 

فروش عالی Devil May Cry 5 همچنان ادامه دارد

بازی Devil May Cry 5 پس از انتشار با کسب میانگین نمره ۹۰ از سایت های نقد و بررسی بازی توانسته بود نظر بازیکنان را به خود جلب کند، البته قبل از اعلام نمرات بازی نیز در نسخه های اولیه بازی مکانیزم و سیستم بازی مورد بررسی قرار گرفته بود و بازیکنان و طرفداران سری Devil May Cry پیش از پیش منتظر انتشار این بازی بودند.


بیشتر بدانید: ویدیو: داستان مجموعه Devil May Cry


اعلام فروش 2 میلیونی Devil May Cry 5 برای اولین بار در توئیتر

اعلام فروش ۲ میلیونی Devil May Cry 5 برای اولین بار در توئیتر

امروز طی یک توییت در صفحه رسمی بازی از فروش ۲ میلیونی بازی رونمایی کرد و از تمامی بازیکنان که این بازی را خریده و انجام داده اند تشکر کرد.

البته این را هم باید بگوییم که سری قبل این بازی یعنی Devil May Cry 4 توانسته بود تا در طول زمان فروش خود تا به امروز، بیش از ۳ میلیون نسخه از بازی را به فروش برساند.

مسلما بازی Devil May Cry 5 نیز خواهد توانست تا این رکورد را پشت سر بگذارد و حتی فروشی بیشتر و بهتر از سری قبلش داشته باشد.

فروش 2 میلیونی Devil May Cry 5 در حال نزدیک شدن به سری قبلی است

فروش ۲ میلیونی Devil May Cry 5 در حال نزدیک شدن به سری قبلی است

سری بازی های Hack and Slash جزو ژانر های محبوب در میان بازی ها هستند، بازی Devil May Cry 5 نیز از این قاعده مستثنی نیست و این بازی تنها ۲ هفته پس از انتشار توانسته است تا فروشی ۲ میلیونی داشته باشد که عددی بسیار خوبی برای Capcom می باشد.

این بازی ۲ ماه پیش در تاریخ ۱۷ اسفند برای کنسول های Xbox One، PS4 و PC منتشر شد. در زیر می توانید تریلر داستانی بازی را ببینید که به صورت خلاصه اتفاقاتی که قرار است در بازی رخ دهد را توضیح می دهد.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

Twitter

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات