اسکین John Wick برای Fortnite منتشر خواهد شد + ماد Wick’s Bounty

اسکین John Wick برای Fortnite منتشر خواهد شد + ماد Wick’s Bounty

پیمان ادیب ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی خبری منتشر شده است که حضور اسکین John Wich در بازی Fortnite را فاش می کند. با گیمر همراه باشید.

 

اسکین John Wick برای Fortnite منتشر خواهد شد + ماد Wick’s Bounty

خبر منتشر شده راجع به این که اسکین John Wick در Fornite حضور خواهد داشت برای اولین بار توسط فردی به نام کاربری Lucas7yoshi منتشر شده است.

این فرد که جزو اعضای تیم وب سایت EuroGamer هست، توانسته با استفاده از بررسی فایل های بازی به این اسکین دسترسی پیدا کند. البته این اسکین همراه با یک ماد جدید محدود خواهد بود که Wick’s Bounty نام دارد.

چیز عجیب دیگری نیز توسط یکی از کاربران وب سایت Reddit منتشر شده است. این کاربر توانسته تا خانه ای که مربوط به John Wick می باشد را در منطقه Paradise Palms بازی پیدا کند.


بیشتر بدانید: ویدیو: آغاز کراس اور Avengers در بازی Fortnite


ماد جدید بازی که Wick’s Bounty نام دارد دارای واحد پولی خواهد بود که در فیلم این کاراکتر دیده ایم. همان سکه های طلایی که در دنیای خلاف کار ها رواج دارد. در این ماد شما مجبور خواهید شد تا با دشمنانتان به جنگ بپردازید تا طلا بدست آورید.

توضیحات کامل در مورد این ماد را می توانید در زیر بخوانید:

حضور John Wick در Fortnite

حضور John Wick در Fortnite

قرارداد جدیدی در اختیار شما قرار گرفته است. اگر شما ۳ بار شکست بخورید از بازی کنار گذاشته خواهید شد، باید سعی کنید تا زنده بمانید و طلای بیشتری کسب کنید. این کار را می توانید با کشتن رقبایتان انجام دهید، اولین کسی که به مقدار معین شده برسد برنده بازی خواهد بود، اما مواظب باشید مکان فردی که بیشترین طلا را داشته باشد از طریق نقشه قابل دیدن و رد یابی است.

همه این کار ها به دلیل جشن گرفتن سری جدید فیلم جان ویک می باشد. فیلم جدید این سری با نام John Wick: Chapter 3 – Parabellum هم اکنون در سینما های انگلستان در حال پخش است.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات