تابستان امسال منتظر سرویس EA Access برای PS4 باشید

تابستان امسال منتظر سرویس EA Access برای PS4 باشید

پیمان ادیب ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

بالاخره پس از مدت ها انتظار قرار است EA Access برای دارندگان کنسول PS4 عرضه شود. با گیمر همراه باشید.

 

تابستان امسال منتظر سرویس EA Access برای PS4 باشید

اخباری که EA به تازگی منتشر کرده است نشان می دهد که سرویس بازی EA Access اوایل این تابستان برای دارندگان کنسول PS4 عرضه خواهد شد. این خبر قبلا به صورت یک شایعه درباره این سرویس مطرح شده بود.

این سرویس تا به امروز برای کنسول Xbox One و PC قابل دسترسی بوده است ولی به تازگی قرار است این قابلیت در اختیار دارندگان PS4 قرار گیرد.

قیمت این سرویس هم اکنون ۵ دلار برای یک ماه و ۳۰ دلار برای یک سال استفاده از این سرویس در کنسول Xbox می باشد. افرادی که به این سرویس دسترسی دارند خواهند توانست تا بازی های عالی مثل FIFA، The Sims و Need For Speed را انجام دهند.


بیشتر بدانید: تم سریال Game of Thrones برای دارندگان PS4


کاربران EA Access بعضی وقت ها پس از انتشار یک بازی جدید زمان بیشتری را از این سرویس به عنوان هدیه دریافت می کنند تا بتوانند آن بازی جدید را انجام دهند. این کار در مورد یکی از آخرین بازی هایی که در این سرویس عرضه شد، یعنی Anthem نیز صدق می کند.

سرویس EA Access برای PS4 همراه با بازی های معروف این سرویس

سرویس EA Access برای PS4 همراه با بازی های معروف این سرویس

اگر بخواهیم اولین برخورد کمپانی Sony را با این سرویس بررسی کنیم، در سال ۲۰۱۴ وقتی که برای اولین بار بحث هایی راجع به اضافه شدن EA Access به PS4 صورت گرفت، سونی این گونه موضع گیری کرد که این سرویس ارزش خوبی را برای دارندگان کنسول PS4 عرضه نمی کنند.

هیچ زمان مشخص و دقیقی برای اضافه شدن این سرویس به PS4 مطرح نشده است ولی آنچه که ما می دانیم این است که این سرویس برای اولین بار در تیرماه و یا اوایل ماه مرداد در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات