بازیکنان Apex Legends منتظر سیستم جدید بن باشند

بازیکنان Apex Legends منتظر سیستم جدید بن باشند

پیمان ادیب ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

Respawn Entertainment در جدیدترین بیانیه خود از بن کردن بازیکنان بیشتری در Apex Legends خبر داده اند. با گیمر همراه باشید.

 

بازیکنان Apex Legends منتظر سیستم جدید بن باشند

Respawn Entertainment به تازگی تصمیم گرفته است تا بازیکنانی که از راه اشتباه می خواهند XP بیشتری بدست آورند را بن کند. در واقع این بازیکنان با کمک نکردن به هم تیمی های خود و انجام ندادن هیچ کار دیگری موفق به دریافت XP می شوند.

اینگونه بازیکنان قصد دارند تا با زنده ماندن در مدت زمان بیشتر، تجربه و XP بیشتری نیز کسب کنند. بازیکنان اسم این کار را Piggy-backing گذاشته اند.

طبق پستی که در Reddit منتشر شده است، Respawn به صورت موقت اینگونه بازیکنان را بن خواهد کرد، اگر یک بازیکن مدت زمان زیادی را مشغول این کار باشد، حساب کاربری اش برای همیشه بن خواهد شد. این مشکل از زمانی شروع شد که بازیکنان رفتار های عجیبی را در دیگران مشاهده کردند وبه این کمپانی اطلاع دادند.


بیشتر بدانید: Apex Legends: راهنمای کاراکتر Bangalore


بن شدن از این بازی قرار نیست که بو صورت سریع انجام بپذیرد، این فقط یک تهدید و تذکر به بازیکنان خاطی بود که Piggy-backing انجام می دادند.

اوایل این ماه نیز خبری در مورد تعداد بازیکنان بن شده از این بازی منتشر شده بود. Respawn تخمین زده است که تا به حال ۷۷۰ هزار بازیکن از این بازی بن شده اند.

بازیکنانی که Piggy-bakcing را درون بازی انجام می دهند بن خواهند شد!

بازیکنانی که Piggy-bakcing را درون بازی انجام می دهند بن خواهند شد!

پس از انتشار Apex Legends و موفقیت عالی این بازی برنامه های کلی Respawn عوض شد و به جای اینکه به فکر ساخت نسخه بعدی Titanfall باشند، تمرکز اصلی خود را بر روی Apex Legends گذاشته اند.

بازی Apex Legends یک بازی رایگان می باشد که بر روی دو کنسول Xbox One و PS4 قابل اجرا و دانلود می باشد. همچنین نسخه PC این بازی موجود است که می توانید از طریق وبسایت EA اقدام به دانلود بازی کنید.

البته باید این را هم بگوییم که EA در حال مذاکره برای آوردن این بازی محبوب برای موبایل است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات