گیم تیوب: حرفه ای ترین لحظات CS:GO در مسابقات رسمی

گیم تیوب: حرفه ای ترین لحظات CS:GO در مسابقات رسمی

پیمان ادیب ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

بازی CS:GO مطمئنا یکی از بازی هایی است که هر روز می توان شاهد حرکات حرفه ای از بازیکنان در بالاترین سطح مسابقات رسمی بود. این بازی که در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار منتشر شده است هر سال مسابقات جهانی داشته است که بزرگ ترین تیم ها با بهترین گیمر های مطرح در جهان همیشه در آن شرکت کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

گیم تیوب: حرفه ای ترین لحظات CS:GO در مسابقات رسمی

بازی CS:GO از زمان انتشار تا کنون، توانسته بازیکنان زیادی را جذب خود کند و پس از آنکه این بازی به صورت رایگان در استیم در اختیار کاربران قرار گرفت توانست تعداد بازیکنان خود را بیشتر کند ولی این اقدام باعث عصبانیت بسیاری از بازیکنان شده بود.

اگر شما هم تا به حال این بازی را انجام داده اید می دانید که افراد زیادی به دنبال کسب تجربه بیشتر و حرفه ای شدن در این بازی هستند ولی با این حال می توان افراد زیادی را یافت که این بازی را صرفا به خاطر وقت گذرانی و سرگرمی انجام می دهند.

بازی CS:GO جزو بازی هایی است که هر ساله مسابقات جهانی و تورنمنت های مختلفی برای این بازی برگذار می شود، در این تورنمنت ها، شاهد حرکات خارق العاده بازیکنان هستیم.


بیشتر بدانید: نارضایتی شدید بازیکنان CS:GO


ویدئویی که برای شما آماده کرده ایم شامل صحنه هایی از پرتاب نارنجک، تک تیر اندازی با دقت بالا، ری اشکن های سریع و همچنین استفاده از اسلحه های مختلفی است که شاید اننتظار نداشته باشید از آنها استفاده شود!

دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات