قیمت کنسول PS5 مناسب خواهد بود

قیمت کنسول PS5 مناسب خواهد بود

احمد هاتفی ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

در ادامه اخبار کنسول پلی استیشن جدید، کمپانی سونی اعلام کرده است که این کنسول قیمت مناسبی خواهد داشت که برای همه رضایت بخش می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

قیمت کنسول PS5 مناسب خواهد بود

در روزهای گذشته سونی بالاخره پس از شایعات فراوان ساخت کنسول پلی استیشن ۵ را تایید کرد و اطلاعاتی در مورد سخت افزار این محصول ارائه داد.

بی شک یکی از مسائل مهم امروزی درباره هرچیزی قیمت می باشد، در همین راستا سونی بنا به درخواست طرفداران اعلام کرده است که این کنسول در زمان عرضه قیمت خوبی خواهد داشت و رضایت همه را جلب می کند.

مارک سرنی در روزهای گذشته اطلاعات این کنسول را فاش کرده و حال وی در جواب سوالی از سوی هواداری این چنین به سوالش درباره قیمت PS5 جواب داده است:

«در رابطه با قیمت این کنسول نسل جدید باید این‌ طور بگویم که قرار است قیمت آن به نحوی باشد که باتوجه به بالا رفتن امکانات و تکنولوژی به‌ کار رفته در آن، امکان خرید برای گیمرها وجود داشته باشد و به نوعی رضایت عموم را جلب خواهد کرد.»

در ادامه از وی سوال شده است که آیا قیمت این محصول از کنسول PS4 بیشتر خواهد بود یا خیر که وی از جواب دادن به این سوال امتناع کرده و گفته تنها همین قدر می توانم اطلاعات ارائه بدهم.

با توجه به اطلاعاتی که درباره سخت افزار کنسول پلی استیشن ۵ منتشر شده باید قیمت را کمی بیشتر از کنسول های نسل قبل تصور کنیم ولی بازهم باید به سخنان طراح ارشد کنسول یعنی مارک سرنی ایمان داشته باشیم که گفته است کنسول برای عموم قابل خرید خواهد بود.

حال بعد از این اخبار هیجان انگیز تنها باید منتظر ماند و دید سونی چه زمانی اقدام به معرفی رسمی از این غول دنیای گیم خواهد کرد.

منبع:

GamesRadar

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات