Apex Legends: راهنمای کاراکتر Bangalore

Apex Legends: راهنمای کاراکتر Bangalore

علیرضا زمانی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

Bangalore یک سرباز حرفه‌ای و یکی از کاراکترهای بازی معروف Apex Legends است. با گیمر همراه باشید تا تاکتیک‌های مخصوص این کاراکتر را بررسی کنیم.

 

Apex Legends: راهنمای کاراکتر Bangalore

Bangalore به‌نوعی نقش سرباز حرفه‌ای را در بازی Apex Legends ایفا می‌کند. او در میدان نبرد به خوبی عمل می‌کند و می‌توان نقش بسیار مهمی در نبردهای تیمی با استفاده از نارنجک دودزای خود ایفا کند. توانایی منفعل (Passive) او می‌تواند در موقعیت‌های خطرناک بسیار مفید باشد. همچنین توانایی نهایی او می‌تواند برای دشمنانش خیلی مشکل‌ساز باشد و حتی شاید ضربات شدیدی به آن‌ها بزند.

 

داستان Bangalore

یک سرباز حرفه‌ای

متولدشده در یک خانواده‌ی نظامی که همه‌ی اعضای آن، او، پدر و مادرش و چهار برادرش در نیروی‌های مسلح IMC خدمت کردند. Bangalore از زمان جوانی‌اش یک سرباز عالی بوده است. در مدرسه‌ی نظامی IMC شاگرد اول کلاس بوده و تنها دانشجویی بوده که می‌توانست با چشمان بسته زیر بیست ثانیه یک Peacekeper مسلح به Precision Choke را از هم جدا کند و دوباره بسازد.

راهنمای کاراکتر Bangalore

راهنمای کاراکتر Bangalore

سه سال پیش، آنیتا و برادرش جکسون دستور داشتند تا گروهی از مزدوران را از سرزمین‌های خارجی جمع آورش کنند تا در جنگ بین IMC و شبه‌نظامی‌ها کمک کنند. ولی ارتباط گروه آن‌ها با مرکز فرماندهی قطع شد و در موقع فرود موردحمله قرار گرفت. تیم آن‌ها پراکنده شد و جکسون عقب ماند تا برای خواهرش موقعیت فرار ایجاد کند. تنها و بدون هیچ راهی برای بازگشت به خانه، آنیتا وارد بازی‌های Apex شد تا بتواند برای بازگشت به مرکز IMC پول جمع کند و آنچه از خانواده‌اش باقی‌مانده است را دوباره متحد کند.

 

توانایی‌های Bangalore

توانایی تاکتیکی: نارنجک دودزا

راهنمای قدم به قدم بازی Apex Legends

راهنمای قدم به قدم بازی Apex Legends

توانایی نارنجک دودزای Bangalore در موقعیت‌های حساس و خطرناک بسیار به‌دردبخور است. دیواری از دود دید دشمنان شمارا کم خواهد کرد و به شما و هم تیمی‌هایتان اجازه خواهت داد تا به مکانی امن عقب‌نشینی کنید و یا هم‌تیمی خود را در این مدت‌زمان احیا کنید.


بیشتر بدانید: اطلاعات فصل ۲ Apex Legends در رویداد بازی EA مشخص می شود


بر روی نقشه‌ی Apex Legends فضاهای بسیار باز زیادی وجود دارد که می‌تواند شمارا در معرض دیدمستقیم قرار دهد. در این مواقع می‌توانید از نارنجک خود استفاده کنید تا از هرگونه خطر در امان باشید.

 

دیوار دود Bangalore شما را به خوبی پوشش می‌دهد. در هنگام انجام کارهای وقت‌گیر مثل غارت کردن جعبه‌های بازیکنان مرده یا احیا کردن هم‌تیمی‌هایتان می‌توانید از این پیشش استفاده کنید تا خود و هم‌تیمی‌هایتان را از هرگونه حمله محافظت کنید.

 

هنگام استفاده از نارنجک دودزای خود از توانایی نهایی Bloodhound آگاه باشید که به او اجازه می‌دهد از میان دود شمارا تشخیص دهد، همچنین دوربین‌های طلایی Digital Threat هم می‌توانند از میان دود شمارا تشخیص دهند. به‌طور برعکس داشتن Bloodhound و دوربین‌های Digital threat می‌تواند به تیم شما قدرت بسیار بالایی در نبردهایی که از نارنجک دودزا استفاده می‌کنید بدهد.

 

نارنجک دودزای Bangalore فقط ۳۲ ثانیه طول می‌کشد تا دوباره شارژ شود. این مدت‌زمان کم به شما اجازه می‌دهد تا از این ویژگی دفعات زیادی استفاده کنید.

بررسی کاراکترهای Apex Legends

بررسی کاراکترهای Apex Legends

توانایی نهایی: بمب باران

توانایی بمباران Bangalore یکی از بزرگ‌ترین محدوده‌های تأثیرگذاری را در بازی دارد. این توانایی روش بسیار خوبی برای ضربه زدن به دشمنان در حال فرار یا دشمنانی که در حال حرکت هستند می‌باشد. همچنین یک حرکت خوب برای آغاز نبردها است چون دشمنان شمارا به خوبی غافل‌گیر می‌کند.

 

با یک محدوده‌ی تأثیرگذاری بزرگ، بمباران Bangalore تیم دشمن را وادار می‌کند تا فرار کند و از هم جدا شوند. یا اینکه آن‌ها را وادار کند تا از یک موقعیت خوب خارج شوند.

 


بیشتر بدانید: احتمال عرضه Apex Legends برای Nintendo Switch


 

این بمباران همچنین حرکت دشمنان را کند می‌کند که به شما اجازه می‌دهد موقعیت آن‌ها را به خوبی پینگ کنید یا اینکه سمت آن‌ها نارنجک بیندازید.

 

این توانایی بیشترین تأثیر را در فضاهای باز دارد. پس مطمئن شوید که این توانایی را در مکان‌هایی با ساختمان‌های کم استفاده می‌کنید.

Bangalore کاراکتر نظامی بازی Apex Legends

Bangalore کاراکتر نظامی بازی Apex Legends

توانایی منفعل: دویدن سریع

این توانایی سرعت دویدن Bangalore را زمانی که مورد شلیک دشمن قرار می‌گیرد افزایش می‌دهد. این توانایی در مواقعی که می‌خواهید سریع به دشمنان نزدیک شوید یا می خواهید از یک موقعیت خطرناک دور شوید به درد می‌خورد.

 

این توانایی می‌تواند درصد زنده ماندن شمارا در نبردها بسیار افزایش دهد. چون با این افزایش سرعیت می‌توانید بسیار سریع حرکت غیرقابل‌پیش‌بینی انجام دهید و دشمنان خود را غافل‌گیر کنید.

 

دقت کنید که این توانایی فقط زمانی فعال می‌شود که Bangalore در حال دوید است. پس حتماً در نبردهای خود بدوید.

راهنمای بازی Apex Legends

راهنمای بازی Apex Legends

چند نکته‌ی مهم

  • توانایی‌های افزایش سرعت و نارنجک دودزای Bangalore می‌تواند درصد زنده ماندن او و هم تیمی‌هایش را بسیار افزایش دهند. این توانایی‌ها همچنین به او و تیمش اجازه می‌دهند تا از نبردها و موقعیت‌های خطرناک خیلی سریع فاصله بگیرند.
  • دقت کنید که نارنجک دودزای خود را بر روی کل تیم خود بیندازید تا همه‌ی آن‌ها را پوشش دهد این می‌تواند به شما در عقب‌نشینی بسیار کمک کند.
  • کاراکتر Bangalore با کاراکتر Bloodhound یک تیم بسیار خوب می‌سازند. ترکیب نارنجک دودزای Bangalore و توانایی نهایی Bloodhound، که به او اجازه می‌دهد دشمنان را از میان دود تشخیص دهد، می‌تواند کل نبرد را به سود شما تمام کند.
  • سعی کنید از دوربین‌های طلایی Digital Threat پیدا کنید که به شما اجازه می‌دهند دشمنان را از بین دود تشخیص دهید.
  • به خاطر توانایی دویدن سریع، Bangalore می‌تواند با سرعت زیاد وارد نبرد بشود و از آن خارج شود. ترکیب این توانایی با شاتگان ها و SMG ها می‌تواند بسیار کشنده باشد.
  • اگر برای حمله از نارنجک دودزای خود استفاده می‌کنید. نارنجک خود را پرتاب کنید و محدوده‌ی دود را دور بزنید. اکثر بازی کنان انتظار دارند که شما وارد دود شوید و این می‌تواند آن‌ها را غافل‌گیر کند.
  • زمانی که دارید Shield خود را شارژ می‌کنید یا از بسته‌های کمک‌های اولیه استفاده می‌کنید می‌توانید نارنجک دودزای خود را پرتاب کنید.

 

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات