خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675119323.9805390834808349609375' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

تم رایگان God of War برای کاربران PS4 | گیمر
تم رایگان God of War برای کاربران PS4

تم رایگان God of War برای کاربران PS4

احمد هاتفی ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

استودیو سانتا مونیکا به مناسبت اولین سالگرد انتشار بازی God of War و ضمن تشکر از علاقه مندان آیتم های جذابی را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

تم رایگان God of War برای کاربران PS4

در تازه ترین اخبار بازی God of War، تیم سازنده به مناسبت سالگرد انتشار این اثر و همچنین جهت تشکر از استقبال بی نظیر طرفداران، تم و آیتم های دیگری را بطور رایگان برای دارندگان پلی استیشن ۴ منتشر کرده اند.

در ویدیویی که به همین مناسبت منتشر شده است شاهد توییت ها و کارهای جالبی هستیم که طرفداران در بازی انجام داده اند و اعضای استودیو Santa Monica از این این همه محبت ذوق زده شده اند و در ویدیو توضیحاتی در همین مورد ارائه داده اند.

تم بازی God of War رایگان است

تم بازی God of War رایگان است

قسمت اصلی این محتویات تم زیبایی می باشد که در پس زمینه اش کریتوس و آترئوس را به تصویر می کشد و در دور دست ها مار عظیم الجثه ای را می بینیم که اگر بازی را انجام داده باشید بی شک با او آشنا هستید.

اثر جدید سانتامونیکا در سال ۲۰۱۸ توانست جوایز مختلفی از جمله جایزه بهترین بازی سال از سوی رویداد BAFTA Games Awards 2019 را تصاحب کند و باری دیگر قدرت خود را به رخ بکشد.


بیشتر بدانید: تم سریال Game of Thrones برای دارندگان PS4


تقریبا یک سال از انتشار بازی God of War سپری می شود ولی بازیکنان هنوز هم در دنیای نورس سرگرم انجام دادن فعالیت های مختلف هستند تا رازهای بیشتری را برملا کنند و از داستان نسخه های بعدی باخبر شوند!

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات