Starlink: Battle for Atlas هفته بعد برای PC منتشر می شود

Starlink: Battle for Atlas هفته بعد برای PC منتشر می شود

پیمان ادیب ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

بازی ماجراجوریی یوبیسافت به نام Starlink: Battle for Atlas هفته ی بعد برای PC منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

Starlink: Battle for Atlas هفته بعد برای PC منتشر می شود

بازی Starlink: Battle for Atlas در سال ۲۰۱۸ برای سه کنسول PS4، Xbox One و Nintendo Switch عرضه شده بود، این بازی که برای اولین بار در نماییشگاه E3 2018 معرفی شده بود توانسته بود نظر بعضی بازیکنان را به خود جلب کند.

این بازی به صورتی طراحی شده بود که می شود گفت نسخه ای ترکیب شده از دو بازی No Man’s Sky و The Last Starfighter می باشد.

طراحان بازی قبلا توانسته بودند در بازی تغییراتی انجام دهند که باعث شده بود بازی بسیار جذاب به نظر برسد ولی این موضوع چندان اهمیت نداشت تا اینکه معلوم شد قرار است این بازی برای PC منتشر شود.

در بازی Starlink شما در منظومه ستاره Atlas هستید، جایی که بازیکنان باید سعی کنند تا با انواع مختلف فضایی ها رو به رو شوند و حتی با آنها اتحاد تشکیل دهند.

این بازی شامل سفینه هایی با قابلیت تغییر دادن ظاهری بسیار می باشد و شما به عنوان نقش یک خلبان می توانید از بین قدرت ها و توانایی های بسیاری که در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید و در بازی پیشرفت کنید.

در این منظومه ۷ سیاره وجود دارد که هر کدام محیط مخصوص و داستان های متفاوت خود را دارند و آزادی عمل زیادی به بازیکنان در این مورد داده شده است.


بیشتر بدانید: کمک ۵۰۰ هزار یورویی Ubisoft به کلیسای Notre Dame + دانلود رایگان AC: Unity


نسخه ای که قرار است برای PC منتشر شود شامل تمامی آپدیت های قبلی این بازی است و در ضمن این بازی قابلیت پشتیبانی از multi-GPU و SLI systems، wide Screen display، G-sync و Uncapped Framerates می باشد.

Ubisoft به بازیکنان این قول را داده است که بازی توانایی اجرا را در بیشتر سیستم ها داشته باشد. می توانید در عکس زیر سیستم های مورد نظر برای این بازی را بر حسب کیفیت و فریم ریت مشاهده کنید:

این بازی در سال ۲۰۱۸ پس از انتشار توانسته یود تا اسباب بازی ها و اکشن فیگور های متفاوتی از کاراکتر ها و موجودات درون بازی را به فروش برساند ولی متاسفانه آنچه که به تازگی منتشر شده است نشان می دهد که دیگر این فیگور های مخصوص بازی دیگر تولید نمی شوند.

در ضمن اگر شما قصد خرید این بازی را داشته باشید باید بگوییم که یوبیسافت برای آینده این بازی برنامه های ویژه ای دارد و قرار است مراحل اضافی و بسته های الحاقی جدیدی را برای دارندگان این بازی به صورت رایگان عرضه کند.

این بازی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت برای PC منتشر خواهد شد و از طریق Steam و Uplay قابل دسترسی خواهد بود.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات