بازی Devil May Cry برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد

بازی Devil May Cry برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد

پیمان ادیب ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

نسخه کلاسیک بازی Devil May Cry که برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ برای PS2 منتشر شده بود برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Devil May Cry برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد

Capcom به تازگی اعلام کرده است که بازی محبوب Devil May Cry برای کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد. این بازی قبلا نیز به صورت یک سه گانه برای کنسول های PS4، Xbox One و همچنین PC منتشر شده بود.

Devil May Cry برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ برای کنسول PS2 منتشر شد. در آن زمان این بازی توسط Hideki Kamiya کارگردانی شد، کسی که بر روی بازی های Resident Evil 2، Viewtiful Joe و Okami نیز کار کرده بود قبلا از اینکه کمپانی Capcom را به مقصد Platinum Games ترک کند.

نخستین بازی Devil May Cry با آنچه که امروز از این سری بازی ها می بینیم متفاوت بوده است. در حالی که Devil May Cry 5 برای کنسول PS4، Xbox One و PC قابل دسترسی است، دارندگان Nintendo Switch باید با نسخه کلاسیک این سری کنار بیایند.

مشخص است که با گذشت زمان، Capcom بازی های جدیدتر این سری را برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد کرد.

Capcom این خبر را در قالب یک توئیت برای اولین بار منتشر کردند، هنوز این کمپانی اطلاعات بیشتری از زمان انتشار این بازی منتشر نکرده است ولی مسلما این بازی در تابستان امسال برای این کنسول منتشر خواهد شد.


بیشتر بدانید: فروش جهانی Devil May Cry 5 به ۲ میلیون نسخه رسید


در مورد بازی های دیگر این کمپانی فعلا هیچ سخنی به میان نیامده است که آیا برنامه ای برای انتشار آنها برای Nintendo Switch وجود دارد یا نه. پس باید منتظر بود و دید که در آینده این کمپانی چه اطلاعاتی را در مورد بازی هایش برای این کنسول منتشر خواهد کرد.

Devil May Cry 1 برای اولین بار در قالب یک سه گانه برای PS2 منتشر شد که به دلیل محبوبیت آن، بعدا این بازی برای کنسول PS3 و Xbox 360 نیز منتشر شد.

این خبر بسیار عجیب است چون که تا به حال هیچ بازی از سری Devil May Cry برای نینتندو سوییچ منتشر نشده بود و این اولین بار است که دارندگان این کنسول خواهند توانست تا تجربه این بازی را در این کنسول داشته باشند.

منبع:

TwistedVoxel

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات