خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675335704.6028940677642822265625' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

احتمال عرضه Apex Legends برای Nintendo Switch | گیمر
احتمال عرضه Apex Legends برای Nintendo Switch

احتمال عرضه Apex Legends برای Nintendo Switch

پیمان ادیب ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

با توجه به گذشت دو ماه از  انتشار بازی Apex Legends، سازندگان بازی در حال بررسی شریط برای عرضه یا عدم عرضه بازی برای نینتندو سوییچ هستند. با گیمر همراه باشید.

 

احتمال عرضه Apex Legends برای Nintendo Switch

Respawn استودیو سازنده بازی Apex Legends، به تازگی اخباری را در مورد انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرده است.

این استودیو بازی سازی در مورد انتشار این بازی برای کنسول Nintendo Switch گفته است که نمی تواند هیچ قولی در این زمینه بدهد.

Drew McCoy مدیر گروه سازنده بازی است که در آخرین مصاحبه خود گفته است که هیچ برنامه ای برای انتشار عنوان بسیار محبوب به سبک Battle Royal برای نینتندو سوییچ ندارد.

او در ادامه گفته است:

اگر قرار باشد این بازی را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کنیم، مطمئن باشید تمامی افراد و بازیکنان این بازی را در دنیا از این کارمان آگاه خواهیم کرد. کاربران نینتندو سوییچ بار ها از ما خواسته اند تا این عنوان محبوب را برای کسنول آنها نیز منتشر کنیم ولی من نمی توانیم هیچ قولی در این زمینه بدهم که آیا این بازی در گذشته منتشر خواهد شد یا نه. ما کار های زیادی برای انجام بر روی بازی داریم و در حال حاضر هدفمان جذب بازیکنان بیشتر و بهبود تجربه بازیکنان از بازی است.


بیشتر بدانید: قهرمان جدید بازی Apex Legends لو رفت


بازی Apex Legends موفقیت بسیار بزرگی برای استودیو Respawn بود که توانست بیش از ۲۵ میلیون بازیکن را در عرض یک هفته و ۵۰ میلیون بازیکن را در عرض یک ماه به سمت خود بکشاند.

این بازی هم اکنون به صورت رایگان برای کنسول های Xbox One و PS4 و همچنین PC قابل دسترسی است.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات