نسخه سوییچ بازی Witcher 3 رده‌بندی سنی شد

نسخه سوییچ بازی Witcher 3 رده‌بندی سنی شد

احمد هاتفی ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

سازمان ESRB به تازگی اعلام کرده است که نسخه نینتندو سوییچ بازی ویچر ۳ را رده بندی سنی کرده است و این به این معنا است که به زمان عرضه این عنوان نزدیک می شویم. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه سوییچ بازی Witcher 3 رده‌بندی سنی شد

ویچر ۳ یکی از انقلابی ترین بازی های نسل هشتم می باشد که استودیو CD Projekt Red را توانست باری دیگر سر زبان ها بیندازد و موفقیتی بزرگ برای این استودیو لهستانی محسوب می شد. با اینکه چنیدن سالی از انتشار این بازی می گذرد اما این عنوان هنوز هم طرفداران خود را دارد و حال شاهد عرضه این بازی برای کنسول نینتند وسوییچ هستیم.

خبر انتشار این عنوان برای کنسول هیبریدی سوییچ در نمایشگاه E3 2019 اعلام شد و حال شاهد مشخص شدن رده بندی سنی این عنوان هستیم.

محتویات نسخه کالکتور نینتندو سوییچ بازی Witcher 3

محتویات نسخه کالکتور نینتندو سوییچ بازی Witcher 3

ESRB اعلام کرده است که بازی به‌ دلیل نبرد و جنگ‌ های خشن و صحنه‌ های نامناسب، رده‌ بندی سنی بزرگسال (M) را به خود اختصاص می‌ دهد. با توجه به اینکه قبل از انتشار هر بازی ویدیویی در آمریکا باید درجه سنی آن نیز مشخص شود، پس شاید بتوان آن را نشانه‌ ای برای نزدیک شدن به زمان عرضه بازی قلمداد کرد.


بیشتر بدانید: تریلر جشن ۱۰ سالگی بازی Witcher


شایعات بسیاری درباره زمین انتشار این نسخه در ماه آینده به گوش می‌ رسید، اما با توجه به برنامه‌ ریزی نینتندو برای انتشار بازی‌ های بزرگی چون Daemon X Machina و The Legend of Zelda: Link’s Awakening، به‌ نظر نمی‌ رسد Witcher 3 نیز در این ماه شلوغ عرضه شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات