ویدیو: شخصی‌سازی سفینه در بازی Beyond Good and Evil 2

ویدیو: شخصی‌سازی سفینه در بازی Beyond Good and Evil 2

احمد هاتفی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی Ubisoft به تازگی در رویداد Space Monkey ویدیو جدیدی از بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر کرده است که سیستم شخصی سازی سفینه در این عنوان را نشان می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

شخصی‌سازی سفینه در بازی Beyond Good and Evil 2

Beyond Good and Evil 2 برای اولین بار در نمایشگاه E3 2017 به نمایش درآمد و از آن زمان کمتر شاهد اطلاعات و تریلرهایی از این عنوان بوده ایم.

یوبیسافت به تازگی در جریان برنامه Space Monkey ویدیوی کوتاهی از این بازی منتشر کرده است که سفینه های بازی را به تصویر می کشد و همچنین نشان می دهد چگونه می توان آن ها را شخصی سازی کرد.

Space Monkey برنامه ای مخصوص به بازی Beyond Good and Evil 2 می باشد که یوبیسافت هر از گاهی برپا می کند تا آخرین اطلاعات از بازی را در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

سفینه‌تان را طبق سلیقه خود شخصی سازی کنید

سفینه‌تان را طبق سلیقه خود شخصی سازی کنید

سازنده بازی درباره سفینه های فضایی گفته است که در طول بازی می توانید آن ها را بهبود ببخشید و ظاهر و ویژگی هایشان را شخصی سازی کنید تا ساختار بازی را تغییر دهید.

به عنوان مثال به یک سفینه سرعتی بدهید تا برده‌ ها و اسیرها را از دست صاحبا‌ن‌ شان آزاد کنید. همچنین می‌ توانید یک سفینه‌ فضایی قدرت‌ مندی را طراحی کنید تا بتوانید سایر سفینه‌ ها را به‌ راحتی مبارزه کنید.

این تریلر فعلا آخرین اطلاعات بدست آمده از بازی Beyond Good and Evil 2 می باشد و باید منتظر یوبیسافت بمانیم و ببینیم چه اطلاعات ارزشمندی از این اثر فاش خواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Beyond Good and Evil 2 را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر 

منبع:

GameFragger

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات