ویدیو: آغاز کراس اور Avengers در بازی Fortnite

ویدیو: آغاز کراس اور Avengers در بازی Fortnite

احمد هاتفی ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

طبق اخبار و اطلاعاتی که طی هفته گذشته منتشر شده بود، کراس اور Avengers در بازی فورتنایت بازهم در دسترس قرار گرفته است و بازیکنان می توانند تجربه ای جدید بدست بیاورند. با گیمر همراه باشید.

 

آغاز کراس اور Avengers در بازی Fortnite

طی هفته گذشته جدیدترین و آخرین فسمت از مجموعه فیلم های Avengers منتشر شد و با استقبال خوب هواداران و منتقدان روبرو شد.

قبل از این نیز سازندگان بازی فورتنایت اعلام کرده بودند به مناسبت انتشار فیلم سینمایی Avengers: Endgame کراس اوری با همین نام در بازی فورتنایت قابل تجربه خواهد بود.

حال جدیدترین آپدیت بازی فورتنایت منتشر شده و طی این بروزرسانی Cross-Over فیلم Avengers: Endgame در دسترس قرار گرفته است. جدیدترین آپدیت بازی، آپدیت ۸.۵ می باشد.

در کراس اور Endgame، بازیکنان به دو دسته تقسیم می شوند

در کراس اور Endgame، بازیکنان به دو دسته تقسیم می شوند

اگر بازی را آپدیت کرده باشید با ورود به بازی ابتدا یک ویدیو سینمایی را مشاهده می‌ کنید که در جریان آن تانوس و افرادش در مقابل کاراکترهایی از جهان Fortnite قرار گرفته است که توانایی های تیم انتقام جویان را دارند.


بیشتر بدانید: سبک جدید Air Royale به Fortnite اضافه شد


در اصل این کراس اور اصلا اجباری نیست و بازیکنان می توانند در بین حالت های معمولی بازی، این حالت را هم انتخاب کنند که حس و حال مخصوص به خودش را دارد و بازیکنان در این بخش همانند حالت Team Rumble، به دو تیم تقسیم می شوند.

کاراکترهای بازی همان گروه انتقام جویان می باشند که با یک Treasure Map وارد بازی می شوند. باید سعی کنید گنج را زودتر پیدا کنید تا قدرت یکی از شخصیت های انتقام جویان (مرد آهنی، کاپیتان مارول، ثور و هاوک‌ آی) را بدست بیاورید.

هرچه سریع تر باید سنگ های ابدیت را پیدا کنید

هرچه سریع تر باید سنگ های ابدیت را پیدا کنید

وظیفه گروه انتقام جویان حفاظت از ۶ سنگ ابدیت می باشد و اگر در تیم تانوس قرار گرفتید باید برعکس آن عمل کنید و سعی کنید این ۶ سنگ را صاحب شوید.

در کنار افزوده شدن بخش Endgame به بازی فورتنایت، بهبودهایی هم در زمینه اصلاح مراحل Twine Peaks بخش Save the World اعمال شده و برخی باگ ها نیز رفع شده است.

در ادامه می توانید تریلر کراس اور Endgame در بازی فورتنایت را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

Twinfinite

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات