ویدیو: گیم پلی جدید بازی Beyond Good and Evil 2

ویدیو: گیم پلی جدید بازی Beyond Good and Evil 2

احمد هاتفی ۲۰ آذر ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی یوبیسافت در جدیدترین اخبار بازی Beyond Good and Evil 2، تریلری از این عنوان مورد انتظار منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

گیم پلی جدید بازی Beyond Good and Evil 2

یوبیسافت در E3 2017 از قسمت دوم بازی Beyond Good and Evil رونمایی کرد و تا به حال هم با انتشار اخبار مختلفی توانسته هوادارانش را در جریان تغییرات و اخبار این عنوان قرار دهد.

حال این یوبیسافت گیم پلی جدیدی از این بازی منتشر کرده است که طی یک لایو استریم نسبتا طولانی در دسترس قرار گرفت که توسعه‌ دهندگان در جریان آن اطلاعاتی از بازی به‌ اشتراک گذاشتند.

طی این لایو استریم، سازندگان این عنوان اطلاعاتی هم از بازی ارائه کردنده اند. بنابراین در Beyond Good and Evil 2 می توانیم اسلحه‌ ها را با استفاده از یک سری قابلیت‌ های ویژه بهبود ببخشیم و آن‌ ها را به ویژگی‌ های منحصر‌ به‌ فردی مجهز کنیم.

مثلا می‌ توان با استفاده از قابلیت الکتریسیته، دشمنان را خشک کرد! البته توجه داشته باشید که دشمنان هم از این قابلیت ها برخوردار هستند و آن‌ ها هم می‌ توانند چنین بلا‌هایی سر شما بیاورند.

Beyond Good and Evil 2 , Beyond Good and Evil , Ubisoft , E3 , Action-Adventure , تاریخ انتشار بازی Beyond Good and Evil 2 , داستان بازی Beyond Good and Evil 2

Beyond Good and Evil 2

بازی Beyond Good and Evil 2 دارای بخش چند نفره خواهد بود و بازیکنان خواهند توانست تا هر زمان که بخواهند، بازی را همراه با سایر کاربران تجربه کنند. البته اعلام شده است که هیچ اجباری برای انجام بازی با افراد دیگر نیست و هر کاربری می تواند به تنهایی به انجام ماموریت هایش بپردازد و در مواقع لزوم سراغ دوستانش برود و با همکاری افراد دیگر سراغ مراحل برود.

در نهایت اعلام شده است که وسایل در این بازی از تنوع بالایی برخوردار هستند و می تواندد حس یکنواخت شدن را از بازی بگیرند.

نسخه بتای بازی Beyond Good and Evil 2 قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود و احتمالا در سال ۲۰۲۰ نسخه نهایی بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ادامه می توانید گیم پلی جدید بازی Beyond Good and Evil 2 را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

E3 2018: تریلر جدید بازی Beyond Good and Evil 2

۱۰ بازی که برای نینتندو سوییچ می‌خواهیم

نارضایتی شدید بازیکنان CS:GO

بررسی و معرفی بازی Human Resource Machine

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات