قهرمان جدید بازی Apex Legends لو رفت

قهرمان جدید بازی Apex Legends لو رفت

احمد هاتفی ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی تصویری از سوی یک کاربر در توییتر منتشر شده است که هیروی جدید بازی Apex Legends را لو می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

قهرمان جدید بازی Apex Legends لو رفت

Apex Legends جدیدترین عنوان بتل رویال است که در زمان کم توانسته موفقیت های مختلفی را کسب کند و حال یکی از پرطرفدارترین ها می باشد.

این عنوان از طرفی با رایگان بودنش توانسته مخاطبان زیادی سمت خود بکشد و از طرف دیگر با ارده مکانیک و المان های جذاب یک بازی اکشن توانسته رقیب جدی برای عناوینی مثل Fortnite و PUBG باشد.

Apex Legends٬ Battle Royale٬ EA٬ Fortnite٬ Respawn٬ اطلاعات بازی٬ الکترونیک ارتز

جدا از این ها جدیدا توییتی منتشر شده است که ظاهر یک شخصیت جدید قابل بازی در این عنوان را نشان می دهد. این کاربر که هیروی جدید بازی را لو داده است shrugtal نام دارد که توانسته تصویری از سرورهای الکترونیک آرتز بردارد که محتوا و توضیحات تصویر مذکور نشان می‌ دهد که Battle Pass فصل اول بازی در تاریخ ۲۱ اسفند در دسترس قرار می‌ گیرد.

در متن این تصویر نام هیروی جدید هم آمده است و بنابراین وی را باید با اسم Octane بشناسیم. این اطلاعات بلافاصله از سرورهای EA پاک شده اند و فعلا اطلاعاتی در این باره وجود ندارد.

Apex Legends٬ Battle Royale٬ EA٬ Fortnite٬ Respawn٬ اطلاعات بازی٬ الکترونیک ارتز

البته اخیرا یک‌ سری شایعه منتشر شده بود جهت اضافه شدن کاراکترهای غیرقابل بازی (NPC) به اثر جدید استودیو ریسپاون شکل گرفته و احتمال می‌ رود که این شخصیت مذکور، به NPCهای بازی مربوط باشد. برای روشن شدن این موضوع، باید بیشتر صبر کنیم.

 

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ برگزاری مراسم EA Play 2019

جایزه ۲۰۰ هزار دلاری در اولین رویداد بازی Apex Legends

منتظر نسخه جدید Need For Speed و Titanfall در سال ۲۰۱۹ باشید

ویدیو: Titanfall 3 ساخته نمی‌شود

تعداد کاربران بازی Apex Legends یک میلیونی شد

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات