خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675104226.0613749027252197265625' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

ویدیو: Titanfall 3 ساخته نمی‌شود | گیمر
ویدیو: Titanfall 3 ساخته نمی‌شود

ویدیو: Titanfall 3 ساخته نمی‌شود

احمد هاتفی ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Respawn به دنبال انتشار بازی جدیدش اعلام کرده است تمام تیمشان روی این عنوان کار می کنند و بازی Titanfall 3 در دست ساخت نمی باشد. با گیمر همراه باشید.

 

Titanfall 3 ساخته نمی‌شود

در دو روز گذشته اخبار بسیاری از سوی استودیو ریسپاون منتشر شده و حال شاهد انتشار اثر جدید این استودیو هستیم که در سبک بتل رویال می باشد.

Apex Legends نام بازی جدید این استودیو است که توانسته در این زمان کم کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کند و حال گفته می شود تعداد کاربرانش به بیش از یک میلیون نفر رسیده است.

Titanfall 3 , Apex Legends٬ Battle Royale٬ EA٬ Respawn٬ Titanfall٬ استودیو ریسپاون٬ اطلاعات بازی٬ اطلاعات بازی Apex Legends٬

به نظر می رسد استودیو Respawn تمام نیروی خود را بکار گرفته تا پشتیبانی همه جانبه از بازی Apex Legends داشته باشد و به همین جهت اعلام شده است که بازی Titanfall 3 در دست ساخت نیست.

البته وبسایت Kutaku اعلام کرده امیدوار است این بازی وقفه ای بین Titanfall 2 و Titanfall 3 باشد. با این وجود استودیو ریسپاون در مصاحبه های اخیر خود با Euro Gamer و VG247 اعلام کرده است که فعلا عنوانی در دست ساخت نیست.

Titanfall 3 , Apex Legends٬ Battle Royale٬ EA٬ Respawn٬ Titanfall٬ استودیو ریسپاون٬ اطلاعات بازی٬ اطلاعات بازی Apex Legends٬

کارگردان هنری این استودیو، آقای «مکِی مک‌ کاندیش» نیز در تایید این اخبار اعلام کرده است که بازی Apex Legends توسط تیم سازنده Titanfall توسعه داده شده و تیم دیگری مشغول به ساخت قسمت سوم این بازی نیست.

اگر این تیم یک جای خالی کوچک بدست آورد، شاید در آینده شاهد توسعه یافتن بازی Titanfall 3 باشیم.

«درو مک‌ کوی»، تهیه کننده ارشد استودیو ریسپاون هم از دلیل رونمایی بازی Apex Legends در همچین روزی می گوید:

«عده‌ ای از کاربران بر این عقیده هستند که بازی‌ های زیادی با محوریت بتل رویال در بازار وجود دارند یا در حال کمرنگ شدن هستند. از طرفی عده‌ ای دیگر می‌ گویند که ما در حال کار روی تایتان فال ۳ هستیم.

این چیزی است که ما در حال کار روی آن هستیم؛ پس از خریده شدن توسط الکترونیک آرتز (Electronic Arts) در حال کار روی یک بازی رایگان هستیم که لوت باکس‌ های مخصوص به‌ خودش را دارد و تایتان فال ۳ هم نیست. این یک فرمول عالی برای بازار است. بازی را عرضه کنید و بگذارید هواداران آن را تجربه کنند.»

Titanfall 3 , Apex Legends٬ Battle Royale٬ EA٬ Respawn٬ Titanfall٬ استودیو ریسپاون٬ اطلاعات بازی٬ اطلاعات بازی Apex Legends٬

مکِی مک‌ کاندیش احتمال ساخته شدن تایتان فال ۳ را صفر درصد نمی داند و او هم کور سوی امیدی به کاربران داده است. وی گفته است باور دارد که داستان این مجموعه همچنان ادامه خواهد داشت و احتمال دارد یک تیم دیگر وظیفه‌ ی توسعه این بازی را بر عهده بگیرد.

درو مک‌ کوی نیز در توصیف بازی Apex Legends گفته است این عنوانی است که باید با استراتژی و برنامه وارد آن شوید و در انتها داستان جدیدی را برای خود رقم بزنید.

در انتها وی گفته است که Apex Legends اثری است که می‌ توان از آن در بلند مدت هم پشتیبانی کرد.

در ادامه می توانید تریلر توضیحات سازنده بازی Apex Legends را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

تعداد کاربران بازی Apex Legends یک میلیونی شد

ویدیو: معرفی رسمی بازی Apex Legends

نسخه بتل رویال بازی Titanfall معرفی شد

ویدیو: اطلاعات جدید حالت بتل رویال بازی Battlefield V

اطلاعات جدید بخش بتل رویال بازی Black Ops 4

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات