کاهش ۵۰ درصدی درآمد Fortnite پس از ماه دسامبر ۲۰۱۸

کاهش ۵۰ درصدی درآمد Fortnite پس از ماه دسامبر ۲۰۱۸

پیمان ادیب ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

برخلاف موفقیت بازی Fortnite در سال قبل، از شروع سال تا به الآن، این بازی نتوانسته درآمدی را که مد نظر سازندگان بازی بوده به دست بیاورد. با گیمر همراه باشید.

 

کاهش ۵۰ درصدی درآمد Fortnite پس از ماه دسامبر ۲۰۱۸

به نظر میرسد که بازی Fortnite پس از گذشت سال ۲۰۱۸ که سال بسیار خوبی برای این بازی بود، نتوانسته مانند قبل درآمد مورد نظر را بدست بیاورد.

این کاهش درآمد پس از پایان سال ۲۰۱۸ شروع شده و پس از بازار داغ آخر سال که در آن Fortnite موفق شده بود درآمد قابل توجهی بدست بیاورد، درآمد جاصل از این بازی برای سازندگان آن به نصف رسیده است.


بیشتر بدانید: کنسرت مارشملو در بازی Fortnite ده میلیون نفر تماشاگر داشت


وب سایت SuperData در طی یک گزارش از پرفروش ترین و موفق ترین بازی های ژانویه ۲۰۱۹، اعلام کرده است که بازی Fortnite نسبت به قبل ضعیف عمل کرده است و حتی نتوانسته بین ۳ بازی برتر ماه ژانویه ۲۰۱۹ قرار بگیرد.

در این لیست بازی Dungeon Fighter Online در اول قرار دارد و در جایگاه های بعدی League of Legends و Fantasy Westward Journey Online 2 قرار دارند. در این لیست بازی Fortnite در جایگاه ۵ قرار دارد و پس از آن با فاصله ای اندک بازی PlayerUnknown’s Battleground یا همان PUBG در جایگاه بعدی قرار دارد.

با توجه به این که حتی درآمد حاصل از بازی Fortnite نصف شده است ولی این بازی همچنان برای کمپانی Epic یک بازی فوق العاده و درآمد زا است.

 


بیشتر بخوانید:

پشتیبانی نسخه موبایل Fortnite از کنترلرهای بی‎‌سیم

ویدیو: حال و هوای زمستانی در فصل هفتم بازی Fortnite

تعداد کاربران بازی Fortnite به ۲۰۰ میلیون نفر رسید

نسخه اندروید Fortnite عمومی شد

اطلاعات حالت آفلاین فروشگاه Epic Games

منبع:

GameWatcher

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات