۳۵۵ هزار بازیکن متقلب از Apex Legends بن شدند

۳۵۵ هزار بازیکن متقلب از Apex Legends بن شدند

پیمان ادیب ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی خبری در مورد بن شدن ۳۵۵ هزار بازیکن Apex Legends منتشر شده است که توسط یک آنتی چیت شناسایی شده اند. با گیمر همراه باشید.

 

۳۵۵ هزار بازیکن متقلب از Apex Legends بن شدند

چند روز پیش در بخش Subreddit بازی Apex Legends استودیو سازنده ی این بازی (Respawn) از آخرین بررسی وضعیت این بازی اعلامیه ای منتشر کرد.

در این اعلامیه چندین نکته مهم در مورد بازی دیده می شود  که در بین این نکته ها، گزارشی در مورد آنتی چیت به کار رفته در بازی بود. این آنتی چیت به نام Easy-Anti-Cheat موفق به شناسایی و بن ۳۵۵,۰۰۰ بازیکن شده بود.


بیشتر بدانید: Legend Tokens چیست و چه کابردی در بازی Apex Legends دارد؟


این جنگ بین آنتی چیت و متقلبین هم چنان ادامه دارد و روز به روز سخت تر می شود و این استودیو سازنده بازی قصد دارد تا در آینده با یک آنتی چیت قوی تر به مبارزه با متقلبین در بازی بپردازد.

در این مورد یک تیم ضد تقلب تشکیل شده که قرار است با اضافه کردن قابلیت گزارش متقلین به این انتی چیت، شناسایی بازیکنان که از برنامه یا کد های تقلب در بازی استفاده می کنند را آسان تر کند.


بیشتر بدانید: تاریخ برگزاری مراسم EA Play 2019


در ضمن قرار است استودیو بازی سازی Respawn در همکاری با AMD در مورد ثبات و اجرای بهتر بازی کار هایی انجام دهند. احتمالا در آینده نزدیک باید منتظر آپدیت جدید برای Apex Legends باشیم که در آن اکثر باگ ها و مشکلات بازی رفع خواهد شد.

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: معرفی رسمی بازی Apex Legends

جایزه ۲۰۰ هزار دلاری در اولین رویداد بازی Apex Legends

کنترلر Sport Red کنسول Xbox One معرفی شد

ویدیو: Titanfall 3 ساخته نمی‌شود

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات