نسخه موبایل بازی Forza لو رفت

نسخه موبایل بازی Forza لو رفت

احمد هاتفی ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Turn 10 به طور کاملا تصادفی از نسخه موبایلی بازی Forza پرده برداری کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه موبایل بازی Forza لو رفت

جدیدا در یکی از انجمن های بازی فورزا، در وبسایت Forza Motorsport پستی منتشر شده بود که رویدادهای هفتگی و اتفافات آن را اعلام می کرد.

در قسمتی از این مطلب به جای این که لینکی به صفحه‌ ی یکی از برندگان eSports مرتبط شود، به اشتباه به صفحه‌ ی دیگری راه پیدا می‌ کرد که در آن رسما از نسخه‌ ی موبایلی مجموعه‌ ی Forza صحبت می‌ کرد.

Forza Street , Electric Square , Forza Motorsport , eSports , Microsoft , نسخه موبایلی بازی Forza , تاریخ انتشار نسخه موبایلی بازی فورزا

در این صفحه اطلاعاتی از جمله استودیو توسعه دهنده بازی ذکر شده و حتی نام بازی هم قرار داده شده بود. بنابراین نام نسخه موبایلی مجموعه فورزا، Forza Street می باشد.

همچنین اطلاعاتی برای این بازی ذکر شده است که در ادامه می توانید مطالعه کنید:

«بازی Forza Street با همکاری دو استودیوی Electric Square و شعبه بریتانیایی ما ساخته می‌ شود. بازی طوری ساخته می‌ شود تا بتواند انواع مختلفی از دستگاه‌ های ویندوز ۱۰، iOS و اندروید را پشتیبانی کند.»


بیشتر بدانید: ۱۳ بازی وحشتناک iOS که هرکسی جرأت دانلود ندارد


بعد از منتشر شدن اخباری در این مورد بلافاصله پست مربوطه پاک شد و اثری از این عنوان باقی نمانده است اما با آمدن نام استودیو Electric Square باید منتظر معرفی این بازی در آینده نزدیک باشیم.

Forza Street , Electric Square , Forza Motorsport , eSports , Microsoft , نسخه موبایلی بازی Forza , تاریخ انتشار نسخه موبایلی بازی فورزا

استودیو Electric Square در گذشته با همکاری Microsoft Studios بازی Miami Street برای رایانه های شخصی منتشر کرده است که محصول سال ۲۰۱۸ می باشد.

فعلا تا این حد اطلاعات از بازی Forza Street در دست می باشد و به طور رسمی توسط هیچ یک از استودیوهای مذکور تایید نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

مد جدید بازی Resident Evil 2: جایگزینی Mr.X با Thomas

کسب ۱۷۵ جایزه بهترین بازی سال توسط Red Dead Redemption 2

خریداران Anthem کنسول PS4 بازی خود را پس می دهند

سازنده Diablo 3 بزرگترین مشکل Anthem را آشکار می کند!

Devil May Cry 5 ،Left Alive و ۲۰ بازی دیگر این هفته منتشر خواهند شد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات