خریداران Anthem کنسول PS4 بازی خود را پس می دهند

خریداران Anthem کنسول PS4 بازی خود را پس می دهند

پیمان ادیب ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

با توجه به مشکلات پیش آمده برایAnthem، کمپانی Sony تصمیم گرفته تا بازی را به قیمت خریداری شده پس بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

خریداران Anthem کنسول PS4 بازی خود را پس می دهند

کمپانی Sony شروع به جمع آوری بازی Anthem از دارندگان کنسول PS4 کرده است که در این بازه نیز هیچ سوالی از این کمپانی تا حالا پرسیده نشده است. این اتفاقات جدیدا در وب سایت Reddit با اعلام نارضایتی یک کاربر منتشر شده است.

این کاربر در وب سایت Reddit درباره مشکلات کرش کردن بازی و خروج از آن صحبت کرده بود. تا آن جا که ما خبر داریم، این بازی در بعضی مواقع به صورت خودکار خارج می شود. این تنها مشکل این بازی نیست، بعضی از کاربران PS4 و Xbox One از کرش کنسول نیز خبر می دهند که این خروج بی موقع از بازی و کنسول می تواند سبب آسیب به خود کنسول شود.

اگر شما هم اکنون این بازی را برای کنسول PS4 خود خریداری کرده اید می توانید با پس دادن این بازی به Sony، هزینه پرداخت شده را نیز پس بگیرید. در همان پست در وب سایت Reddit یکی از کابران از آگاه بودن Sony به ایرادات بازی خبر داده و به همین خاطر این کمپانی تصمیم به پس گرفتن بازی در ازای پول پرداخت شده را در اختیار بازیکنان قرار داده است.


بیشتر بدانید: سازنده ی Diablo 3 بزرگترین مشکل Anthem را آشکار می کند!


برخلاف همه ی این گفته ها، بازی Anthem هنوز برای همه کاربران با مشکل مواجه نشده است و این خبر ها برای عده بسیار کمی از بازیکنان اتفاق افتاده است.

این بازی برای پلتفرم های PS4 و Xbox One و PC توسط کمپانی BioWare منتشر شده است.

 


بیشتر بخوانید:

کاهش قیمت Anthem تنها ۵ روز پس از انتشار

نمرات بازی Anthem مشخص شد

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Anthem

باندل Xbox One S بازی Anthem معرفی شد

سیستم مورد نیاز بازی Anthem

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات