X018: استودیوهای جدید فرست پارتی کمپانی مایکروسافت

X018: استودیوهای جدید فرست پارتی کمپانی مایکروسافت

احمد هاتفی ۲۱ آبان ۱۳۹۷ نظرات

در اواخر مراسم X018 کمپانی مایکروسافت از دو استودیو جدید فرست پارتی خود رونمایی کرد که خبر از آینده هیجان انگیز برای این کمپانی می دهد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

کمپانی مایکروسافت در طول سال های گذشته هرچه از سمت سخت افزاری قردتمند ظاهر شده، از سوی بازی های انحصاری رنج برده و جای خالی آثاری مثل Gears of War بسیار حس می شود.

مایکروسافت یکی دو سالی است که به فکر افزایش استودیوهای تحت نظرش است و در این راستا در مراسم X018 از دو استودیو فرست پارتی جدیدش رونمایی کرده است که کارنامه نسبتا خوبی دارند. این استودیوها طی تریلری معرفی شده اند.

اولین استودیویی که مایکروسافت خبر خرید آن را اعلام کرد، Inxile Entertainment می باشد که بیشتر از هر چیزی به خاطر ساخت سری Wasteland شناخته می‌ شود.

X018 , Pillars of Eternity 2: DeadFire , Obisidan , Inxile Entertainment , Microsoft , استودیوهای مایکروسافت , استودیوهای کمپانی مایکروسافت

Microsoft Studios

رییس استودیوهای مایکروسافت، آقای مت بوتی در این ویدیو نسبت به شایعات چندوقته گذشته واکنش نشان داده و رسما اعلام کرده است که استودیو Obisidan هم توسط مایکروسافت خریداری شده و به جمع استودیو های فرست پارتی این کمپانی پیوسته است.

این استودیو چند ماه پیش عنوانی بنام Pillars of Eternity 2: DeadFire را راهی بازار کرد که با نقد مثبت بسیاری از منتقدان روبرو شده بود.

مایکروسافت از زمان نمایشگاه E3 2018 تا به حال ۷ استودیو بازی سازی در اختیار گرفته و انتظار می رود در آینده شاهد معرفی عناوین انحصاری بیشتری برای کنسول های این کمپانی باشیم.

 

 


بیشتر بخوانید:

E3 2018: استودیو نینجا تئوری توسط مایکروسافت خریداری شد

بازی‌های کمپانی مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018

لیست تروفی‌های بازی Battlefield V

نمرات بازی Hitman 2 منتشر شد

تاریخ انتشار دومین بسته الحاقی بازی Spider-Man

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات