تریلر داستانی Call of Duty: Modern Warfare

تریلر داستانی Call of Duty: Modern Warfare

پیمان ادیب ۰۳ مهر ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی یک تریلر از بخش داستانی بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده است که در آن بعضی از کاراکتر های اصلی بازی نیز دیده می شود. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر داستانی Call of Duty: Modern Warfare

بازی Call of Duty: Modern Warfare که قرار است یک ریبوت از نسخه اصلی بازی که در سال ۲۰۰۴ منتشر شده باشد، در زمان معرفی باعث تعجب و هیجان خیلی از بازیکنان شد.

به گفته ی سازندگان این بازی قرار است در این اثر بیشتر به بخش منفی جنگ که کشتار و خرابی است پرداخته شود و چیزهایی را ببینیم که قبلا ندیده ایم، در واقع قرار است داستان متفاوتی از سایر بازی های Call of Duty را در این اثر مشاهده کنیم.


بیشتر بدانید: تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Mobile مشخص شد


با توجه به این که هر روز به انتشار این بازی نزدیک می شویم و کمتر از یک ماه به انتشار این بازی باقی مانده است، کمپانی Activision تصمیم گرفته است یک تریلر از داستان بازی برای ایجاد گمانه زنی ها در مورد داستان بازی منتشر کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare همراه با حضور شخصیت های جدید

بازی Call of Duty: Modern Warfare همراه با حضور شخصیت های جدید

در این تریلر به جز Captain Price چهره های جدیدی می بینیم که قبلا در سری های قبلی معرفی نشده بودند، از تریلر بازی به نظر می رسد داستان بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب خواهد بود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ برای کنسول های PS4 و Xbox One و همچنین PC عرضه خواهد شد. در زیر می توانید تریلر مربوط به داستان بازی را مشاهده کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات