برنامه Activision برای Remastered کردن بازی های قدیمی

برنامه Activision برای Remastered کردن بازی های قدیمی

پیمان ادیب ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

Activision قصد دارد تا برای بازی هایی مانند Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نسخه Remastered طراحی کند. با گیمر همراه باشید.

 

برنامه Activision برای Remastered کردن بازی های قدیمی

Activision توانسته است با انتشار نسخه Remastered بازی ها، موفقیت های خوبی در حوزه بازی ها بدست آورد. با توجه به این موفقیت، بسیاری از طرفداران سری بازی های قدیمی برای دیدن نسخه های Remastered بازی ها هیجان دارند.

این کمپانی در آخرین اعلام وضعیت مالی خود، به این اشاره کرده است که بازی های جدیدی در راه است که در واقع نسخه های Remastered بازی های قدیمی می باشند.


بیشتر بدانید: حضور کاپتان پرایس در بازی Black Ops 4


بعد از موفقیت بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy با فروش نزدیک به ۱۰ میلیون نسخه، Bobby Kotick مدیر عامل این کمپانی گفته است که انتشار بازی های Remastered شده تاثیر بسیار خوبی در این کمپانی داشته است و این کمپانی خوشحال است که توانسته بازی های قدیمی را برای بازیکنان با کیفیتی بهتر معرفی کند.

مدیر عامل Activision همچنین گفته است که بسیاری از بازیکنان شاید به بازی های قدیمی خود نگاه بیندازند و بخواهند دوباره آنان را تجربه کنند، به همین خاطر این کمپانی در حال ساخت نسخه های Remastered بازی های قدیمی است.

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

موفقیت بازی هایی مانند Crash و Spyro ممکن است باعث شود تا بازی های جدیدی از این سری ها را ببینیم. به گفته Bobby Kotick نسخه های Remastered بازی ها یک فرصت برای Activision است تا بتواند با استفاده از سری بازی های قدیمی، بازی های جدیدی در دنباله همان بازی ها بسازد.

Activision تنها کمپانی نیست که در حال ساخت نسخه های بروز شده و حتی بهتر برای بازی ها است، Blizzard نیز در حال Remastered کردن بازی هایی همچون StarCraft و Warcraft 3 می باشد.

البته نباید Modern Warfare 2 را که حدودا یک سال است در فروشگاه ها و سایت های امتیاز دهی وجود دارد فراموش کرد. متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد نسخه Remastered این بازی منتشر نشده است.

منبع:

PCGamesN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات