اطلاعات جدید شخصی سازی در Call of Duty: Modern Warfare

اطلاعات جدید شخصی سازی در Call of Duty: Modern Warfare

پیمان ادیب ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

Infinity Ward در وبسایت Reddit اطلاعات جدیدی از شخصی سازی درون بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

اطلاعات جدید شخصی سازی در Call of Duty: Modern Warfare

شخصی سازی در بازی های ویدئویی جزو یکی از مهم ترین عناصر در بازی سازی به شمار می رود، شخصی سازی باعث می شود تا هر بازیکن بتواند به بهترین شکل ممکن با محیط خود ارتباط برقرار کند و دنیای اطراف خود را آن طور که دوست دارد بسازد.

بازی های Call of Duty نیز از این قضیه استثنا نیستند و هر ساله مشاهده می کنیم که قدرت انتخاب بازیکنان در شخصی سازی اسلحه ها و یا لباس فردی که بر تن دارند افزایش یافته است.


بیشتر بدانید: گیم‌تیوب: صحنه مرگ تمامی تبه کاران اصلی سری Call of Duty


چندی پیش نیز فردی در وبسایت Reddit به بیان کردن این موضوع گفته بود که از وجود اسکین ها و بعضی تنظیمات در شخصی سازی ها ناراحت است و اینگونه سفارشی سازی درون بازی باعث می شود تا بازیکنان از موقعیت بدست آمده سوء استفاده کنند.

Infinity Ward در پاسخ به این کاربر گفته است که شخصی سازی که برای بازی Call of Duty: Modern Warfare در نظر گرفته اند واقع گرایانه و مناسب خواهد بود و بازیکنان از این لحاظ نباید نگران باشند.

شخصی سازی در بازی Call of Duty: Modern Warfare

شخصی سازی در بازی Call of Duty: Modern Warfare

اگر واقعا Infinity Ward قصد دارد تا بعضی از اسکین ها اسلحه های درون بازی را عوض کند احتمالا شاهد عدم وجود بعضی از اسکین ها نخواهیم بود. با توجه به این که نسخه جدید این بازی در واقع یک ریبوت می باشد پس باید اسکین هایی مانند رنگ طلایی در بازی وجود داشته باشند.

با توجه به اخباری که در مورد این بازی منتشر شده است احتمالا باید شاهد وجود لباس های مختلف برای کاراکتر های بازی باشیم و این را نیز بگوییم که کاراکتر های مونث نیز در قسمت آنلاین بازی حضور خواهند داشت.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان برای کنسول PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

MP1st

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات