تمام بازیگران فیلم Suicide Squad 2 معرفی شدند

تمام بازیگران فیلم Suicide Squad 2 معرفی شدند

امیر پورمحمد ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به اخبار سینما منتشر شده در توییتر آقای جیمز گان (James Gunn) در روز گذشته که لیست کامل بازیگران قسمت دوم فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) را لو داد. با گیمر همراه باشید

 

تمام بازیگران فیلم Suicide Squad 2 معرفی شدند

قسمت اول مجموعه فیلم‌های جوخه انتحار با اکرانش در سال ۲۰۱۶ با کمک گیری از کامیک‌های نو آورانه شرکت دی سی (DC) و استفاده از ضد قهرمانان در جایگاه قهرمانان، و صد البته تیم کاملی از بازیگران محبوب و معروف هالیوودی همچون آقای ویل اسمیت (Will Smith) و مارگو رابی (Margot Robbie) توانست به موفقیت نسبتاً خوبی در مقایسه با سایر فیلم‌های دنیای سینمایی دی سی (DCCU) که در همان دوره اکران شده بودند برسد.

این موفقیت، پس از سه سال سازندگان این اثر را باری دیگر دور هم جمع کرده است تا قسمتی دیگر از این دنیای سینمایی کامیک بوکی ساخته شود.

خانم مارگو رابی در فیلم Suicide Squad 2

خانم مارگو رابی در فیلم Suicide Squad 2

چند وقتی است که خبر ساخته شدن قسمت دوم این مجموعه، در فضای مجازی پیچیده است ولی سؤالی که حتی از زمان اکران این فیلم بیشتر ذهن طرفداران را درگیر خود کرده بود، این مطلب است که آیا بازیگران قسمت اول در این قسمت نیز حضور خواهند داشت یا نه؟


بیشتر بدانید:  شرکت کنندگان نمایشگاه کامیک کان خواستار بازگشت James Gunn هستند


از همین رو کارگردان این مجموعه فیلم‌ها یعنی آقای جیمز گان، شب گذشته توییتی حاوی لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کرد. از افراد حاضر در این لیست بلند بالا می توان به کشتی گیر معروف آمریکایی یعنی جان سینا (John Cena)، دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) بازیگر ارمنی تبار هالیوود، جای کورتنی (Jai Courtney)، یوئل کینامان (Joel Kinnaman)، برادر کوچک‌تر آقای جیمز گان یعنی آقای شان گان (Sean Gunn)، پیتر کاپالدی (Peter Capaldi)، ادریس آلبا (Idris Elba)، مارگو رابی و مایکل روکر (Michael Rooker) اشاره کرد.

آیا آقای ویل اسمیت در فیلم Suicide Squad 2 حضور خواهد داشت؟

آیا آقای ویل اسمیت در فیلم Suicide Squad 2 حضور خواهد داشت؟

تنهاترین نکته نگران کننده این لیست منتشره وجود نداشتن نام آقای ویل اسمیت است. آقای ویل اسمیت در قسمت اول مجموعه نقش شخصیت کامیک ددشات (Deadshot) را به عهده داشت. لازم به ذکر است این شخصیت در قسمت اول نقش بسیار پر رنگی داشت و می توان به نوعی گفت نقش اول مرد در فیلم بوده است.


بیشتر بدانید:  Bright 2 و Bad Boys 3 فیلم های بعدی ویل اسمیت خواهند بود  


فیلم جوخه انتحار دو به نویسندگی و کارگردانی آقای جیمز گان که در کارنامه خود کارگردانی آثار موفق کامیک بوکی همچون محافظین کهشان (Guardians of the Galaxy) از دنیای سینمایی مارول (MCU) را دارد، برای اکران در تاریخ ۶ اوت ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات