تاریخ اکران Suicide Squad 2 مشخص شد

تاریخ اکران Suicide Squad 2 مشخص شد

امیر پورمحمد ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به اخبار منتشر شده در مورد تاریخ اکران دنباله فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad). با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ اکران Suicide Squad 2 مشخص شد

چندی پیش کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) تاریخ چندی از ساخته های خود را که فیلم های دنیای سینمایی در حال گسترش دی سی (DC) نیز شامل آن می شود را اعلام کردند. در میان این آثار، دنباله جوخه انتحار که با نام جوخه انتحار از آن یاد شده است نیز وجود داشت. با توجه با اطلاعات منتشره این فیلم برای اکران در تاریخ ۶ اوت ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است.


بیشتر بدانید: شایعه: قسمت دوم فیلم Suicide Squad ساخته می‌شود


از زمان اکران قسمت اول در تابستان سال ۲۰۱۶ این فیلم دچار تحولاتی عظیم و بنیادی شده است. در ابتدا از آقای دیوید آیر (David Ayer) که چندی قبل برنده جایزه بهترین فیلم آکادمی شده بود برای کار بر روی فیلم در خواست شده بود ولی وی به علت تمرکز بیشتر خود بر روی اسپیناف سریال گاتهام که یک سریال دنباله ای از دنیای کامیک بتمن و سه گانه درخشان نولان است کار بر روی فیلم جوخه انتحار را درها کرد. در ادامه آقای گوین اوکانر (Gavin O’Connor) که او نیز یکی از عوامل سازنده سریال گاتهام است برای کارگردانی و کمک نویسندگی فیلم جوخه انتحار انتخاب شد.

فیلم,سینما,فیلم جدید,بازیگران فیلم جوخه انتحار,تاریخ اکران قسمت دوم فیلم جوخه انتحار,جوخه انتحار دو,ادامه فیلم جوخه انتحار,قسمت دوم فیلم جوخه انتحار ساخته می شود,کارگردان فیلم جوخه انتحار,آخرین اثر جیمز گون, Suicide Squad, Suicide Squad 2, James Gunn

در ابتدا قرار بود کار بر روی فیلم از اواخر سال ۲۰۱۸ آغاز شود ولی با توجه به تشابهاتی که در فیلم نامه این فیلم و فیلم Birds of Prey وجود داشت شروع فیلم برداری تا به امروز به تأخیر افتاد. اما سازندگان در ادامه با آوردن آقای جیمز گون (James Gunn) خالق فیلم محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy) برای تکمیل فیلم نامه غوغا کردند.


بیشتر بدانید: Will Smith: فیلم های Bright 2 و Bad Boys 3 فیلم های بعدی من خواهند بود


البته نیاز به ذکر است تا کنون هیچ اطلاعات تائید شده ای در مورد اینکه آقای گون فقط برای نویسندگی انتخاب شده است و یا برای کارگردانی توسط کمپانی برادران وارنر و یا بخش سینمایی دی سی منتشر نشده است و نقش آقای گون در دنباله فیلم جوخه انتحار همچنین در هاله از ابهام قرارگرفته است.

 

 


بیشتر بخوانید:

Jackie Chan با فیلم Rush Hour 4 باز می گردد

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

اولین ویدیو: تریلر فیلم John Wick 3: Parabellum منتشر شد

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات