Will Smith: فیلم های Bright 2 و Bad Boys 3 فیلم های بعدی من خواهند بود

Will Smith: فیلم های Bright 2 و Bad Boys 3 فیلم های بعدی من خواهند بود

امیر پورمحمد ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

تأخیر در ساخت فیلم جوخه انتحار دو (Suicide Squad 2) امکان بازی در فیلم های دیگر را برای آقای ویل اسمیت (Will Smith) به وجود آورده است. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید با گیمر همراه باشید.

چند ماه پیش بود که کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) طی مصاحبه ای که آقای ویل اسمیت و مارگوت رابی (Margot Robbie) در آن حضور داشتند اعلام کرد آماده شروع فیلم برداری و ساخت دنباله فیلم جوخه انتحار از دنیای سینمایی دی سی (DC) است.

اما آخرین آپدیت خبری برنامه کاری آقای ویل اسمیت مشخص کرد که کمپانی برادران وارنر برای ایجاد موقعیت کاری برای آقای ویل اسمیت برنامه ساخت فیلم جوخه انتحار را به عقب انداخته اند تا وی بتواند در فیلم های دیگر نیز به ایفای نقش بپردازد. از سویی نیز طی خبری که توسط وبسایت GWW منتشر شده است فیلم پسران بد سه (Bad Boys 3) و درخشان دو (Bright 2) قرار است دو پروژه بعدی آقای ویل اسمیت باشند.

قسمت سوم فیلم پسران بد که با نام کامل پسران بعد برای همیشه (Bad Boys For Life) قرار است در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ اکران شود از ماه بعد در شهر مایامی شروع به فیلم برداری خواهد کرد.

فیلم درخشان دو محصول موفق شبکه پر کار نتفلیکس نیز با کمی تخییر از فیلم پسران بعد شروع به فیلم برداری خواهد کرد. تا کنون زمان دقیق برای پخش فیلم درخشان دو در نظر گرفته نشده است. از آنجایی که آقای ویل اسمیت در هر دو فیلم نقش اصلی را ایفا می کند هر دو فیلم نیازمند توجه تمام وقت وی است. در همین راستا به تأخیر افتادن ساخت فیلم جوخه انتحار دو دور از انتظار نبود.

از سویی نیز خانم مارگوت رابی در حال حاضر مشغول بازی نقش هارلی کوئین (Harley Quinn) این بار در فیلمی به غیر از جوخه انتحار است. در نتیجه تأخیر فیلم جوخه انتحار دو اجتناب نا پذیر بوده است.

از قرار معلوم طرفداران دنیای کامیک دی سی که علاقه شدیدی به جوخه انتحار دارند باید کمی بیشتر از آنچه قبلاً مشخص شده بود صبر کنند. اما آنچه در این میان مشخص شده است آن است که کمپانی برادران وارنر در حال ورود به فاز جدیدی از سری فیلم های دنیای سینمایی دی سی است. به نظر می رسد فیلم هایی همچون جوکر (The Joker)، فلش (The Flash) و شزم (Shazam!) فراتر از هر آنچه تا کنون از دنیای سینمایی دی سی پس از سه گانه بتمن دیده ایم باشند.

 

 


بیشتر بخوانید:

ادامه فیلم Bright ساخته می شود

Comic-Con 2018: تریلر فیلم Shazam منتشر شد

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات