فروش شخصیت مرد پلاستیکی به کمپانی DC

فروش شخصیت مرد پلاستیکی به کمپانی DC

امیر پورمحمد ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

بن سچوارتز (Ben Schwartz) بازیگر نقش مرد پلاستیکی (Plastic Man) از احتمال فروش این شخصیت به کمپانی دی سی (DC) می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

فروش شخصیت مرد پلاستیکی به کمپانی DC

بن سچوارتز بازیگری محبوب هالیوودی طی مصاحبه ای که اخیراً با وی شده در مورد احتمال فروش این شخصیت به دنیای سینمایی دی سی خبر داد. وی طی این مصاحبه در مورد این موضوع این چنین گفتند:

«اگر به کامیک بوک های مرد پلاستیکی نگاه کنید او یک دزد به تمام معنی است. در کامیک بوک ها او بعد از به دست آوردن قدرت هایش از آن ها برای سرقت های بزرگ استفاده می برد. اگر به کارتون ها نیز مراجعه کنید می بینید که او یک کمدین به تمام  عیار است. دقیقاً همان اتفاقی که با شخصیت شزم (Shazam) در دنیای سینمایی دی سی رخ داده است، می تواند برای این شخصیت نیز رخ دهد. بی شک اگر این شخصیت آن گونه که در ذهن من است به تصویر کشیده شود فیلم بی نظیری خواهد شد.»

فیلم,سینما,فیلم جدید,فروش شخصیت های مارول,مرد پلاستیک در دی سی,شخصیت مرد پلاستیکی ,کامیک بوک مرد پلاستیکی,سیاست های جدید دی سی,فیلم های جدید دی سی,فیلم شزم, Ben Schwartz, Plastic Man,DC

بن سچوارتز در فیلم های دی سی

در ادامه آقای سچوارتز در مورد توییتی که چندی قبل در مورد علاقه اش برای بازی در این نقش پست کرده بود بیشتر توضیح دادند:

«همان طور که چندی پیش طی یک توییت اعلام کردم، من علاقه شدیدی برای بازی در این نقش را دارم. در واقع محبوب ترین شخصیت کامیک بوکی من این شخصیت است.»

در آخر می توان گفت با موفقیت فیلم شزم (هر چند تا کنون) و وارد شدن دنیای سینمایی دی سی به یک مرحله جدید یعنی وجود شخصیت های کمدی ابر قهرمانی. احتمال می رود سیاست های این کمپانی با تغییرات شدیدی همراه باشد.


بیشتر بدانید: موشکافی تریلر فیلم Joker


از همین رو احتمال ساخته شدن فیلم های اختصاصی از قهرمانان کمدی این دنیای کامیک بوکی در چند ساله آینده وجود دارد. حال فقط زمان است که سیاست های ابر شرکت را مشخص خواهد کرد.

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات