اطلاعات جدید The Last of Us 2 در ویژه برنامه ای رونمایی خواهند شد

اطلاعات جدید The Last of Us 2 در ویژه برنامه ای رونمایی خواهند شد

احمد هاتفی ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

استودیو ناتی داگ به همراه کمپانی سونی در تاریخ ۲ مهرماه طی یک رویداد از اطلاعات جدید بازی TLOU 2 پرده برداری خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

اطلاعات جدید The Last of Us 2 در ویژه برنامه ای رونمایی خواهند شد

پس از آن رونمایی هیجان انگیز از بازی The Last of Us 2 در مراسم Playstation Experience 2016، این عنوان چندین بار دیگر هم در رویدادهای مختلف حضور پیدا کرد و ناتی داگ با انتشار تصاویر و ویدیوهای مختلفی علاقه مندان را همچنان دیوانه خود کرده است.

جف کیلی تهیه کننده مراسم The Game Awards خبر این ویژه برنامه را منتشر کرده و اعلام کرده است که سونی هم یکی از حاضرین خواهد بود.


بیشتر بدانید: پوستر جدید بازی The Last of Us 2


این ویژه برنامه قرار است در تاریخ ۲ مهرماه در شهر لس آنجلس برگزار شود. تقریبا یک سال است که خبر چندانی از بازی The Last of Us: Part II به گوش نرسیده و حال زمان خوبی است تا اطلاعات تکمیلی درباره این اثر ارائه شود.

با این همه معلوم نیست که این مراسم به صورت عمومی پخش خواهد شد یا این که پشت درهای بسته برای تعدادی از اصحاب رسانه و افراد خاصی به نمایش برگزار می شود.

با توجه به موفقیت و تاثیر گذاری نسخه اول این بازی انتظار می رود که نسخه دوم هم ادامه داستانی این اثر باشد و به تمام سوالاتمان درباره نسخه اول پاسخ دهد.

بازی The Last of Us 2 در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ برای PS4 منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات