بازی The Last of Us 2 جاه‌طلبانه‌ترین بازی ناتی داگ است

بازی The Last of Us 2 جاه‌طلبانه‌ترین بازی ناتی داگ است

احمد هاتفی ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

تروی بیکر در جدیدترین اخبار بازی The Last of Us 2 اعلام کرده است که این عنوان بلند پروازانه ترین و جاه طلبانه ترین پروژه استودیو ناتی داگ به امروز می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی The Last of Us 2 جاه‌طلبانه‌ترین بازی ناتی داگ است

The Last of Us 2 یکی از مورد انتظارترین بازی های نسل هشتم می باشد که شایعات و اخبار درباره آن بسیار زیاد است و حال در جریان مراسم کامیک کان شهر منچستر اطلاعاتی جدید درباره این اثر منتشر شده است.

تروی بیکر یکی از بازیگران و صداپیشه های معروف بازی های ویدیویی است که قبلا در مورد بازی جدید هیدئو کوجیما نظراتی داده بود و اعلام کرده ببود که وی به قدری خلاق است که می خواهد با بازی جدیدش انقلابی بپا کند و هدفش فقط فروش نیست.

فعلا تاریخ انتشار بازی لست اف اس 2 معلوم نشده است

فعلا تاریخ انتشار بازی لست اف اس ۲ معلوم نشده است

وی در این رویداد نسبت به بازی The Last of Us 2 نیز گفته است:

«می‌ توانم به شما بگویم که The Last of Us Part II بلندپروازانه و جاه‌ طلبانه‌ ترین بازی ناتی داگ است. این بازی بزرگ‌ تر از آن چیزی است که من فکرش را می‌ کردم.»


بیشتر بدانید: گرافیک خیره کننده بازی The Last of Us Part II


Ashley Johnson، بازیگر نقش الی نیز در ادامه این صحبت ها گفته است:

«من فکر می‌ کنم که تیم سازنده باهوش‌ تر از این است که بخواهد تاریخ عرضه بازی را به ما بگوید؛ زیرا می‌ داند که امکان دارد آن را بازگو کنیم. در گذشته این اتفاق رخ داده بود و نمی‌ خواهند این ماجرا یک بار دیگر رخ بدهد. ایده و نظری در مورد اینکه بازی در کدام مرحله از توسعه به‌ سر می‌ برد، ندارم.»

فعلا اطلاعاتی از تاریخ انتشار بازی در دست نمی باشد اما سونی تایید کرده است که این عنوان برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات