پوستر جدید بازی The Last of Us 2

پوستر جدید بازی The Last of Us 2

احمد هاتفی ۰۵ مهر ۱۳۹۷ نظرات

ناتی داگ به تازگی پوستری از بازی The Last of Us 2 منتشر کرده است که احتمال می رود جوئل را این بار رونمایی خواهند کرد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و بررسی فیلم و هم چنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

The Last of Us 2 یکی از عناوین مورد انتظار دنیای گیم می باشد که مدت ها است در سکوت به سر می برد و به تازگی و به مناسبت رویداد Outbreak Day، پوستری از این عنوان منتشر شده است که یکی از شخصیت های اصلی بازی را لو می دهد.

در مراسم معارفه و حتی نمایش های بعدی بازی The Last of Us 2، به هیچ وجه شاهد حضور جوئل در روند بازی نبودیم و این برای بسیاری از کاربران سوال بود که چه بلایی سر پدر الی آمده است. در پوستر جدید بازی شاهد مردی هستیم که قیافه اش چندان مشخص نیست و در حال نواختن گیتار می باشد.

اگر این تصویر را با دقت نگاه کنیم متوجه می شویم که طرز لباس پوشیدن و حتی ظاهر این فرد، بسیار به جوئل شباهت دارد.

Naughty Dog٬ Out Break Day٬ The Last of Us٬ The Last Of Us 2٬ The last Of Us Part II٬ پلی استیشن٬ پلی استیشن 4٬

The Last of Us 2 Out

 

در کنار این مرد، گرگی وجود دارد که از نکته های مهم پوستر به شمار می رود و البته کرم های شب تابی که زیبایی خاصی به تصویر داده اند و همه می دانیم که آن ها نماد بازی The Last of Us هستند.

در رویداد Outbreak سال ۲۰۱۶،  شاهد رونمایی از پوستری بودیم که یک خالکوبی روی دست الی را نشان می‌ داد و در سال ۲۰۱۷ بازی The Last of Us Part 2 معرفی شد.

Naughty Dog٬ Out Break Day٬ The Last of Us٬ The Last Of Us 2٬ The last Of Us Part II٬ پلی استیشن٬ پلی استیشن 4٬

The Last of Us 2 Out

 

به همین دلیل انتظار می‌ رود در آینده‌ چندان دور شاهد منتشر شدن اطلاعاتی حول شخصیت جوئل در بازی The Last of Us Part II باشیم.

رویداد Outbreak Day در تاریخ ۱۴ مهر آغاز می شود. برای کسب اطلاعات تکمیلی درباره این رویداد می توانید به این مطلب سر بزنید.

 

 


بیشتر بخوانید:

منتظر انتشار آیتم‌هایی از بازی The Last of Us 2 در روز Out Break Day باشید

E3 2018: گیم‌پلی بازی The Last of Us 2

Paris Games Week 2017: تریلر جدید بازی The Last of Us 2

صداپیشه‌های بازی The Last Of Us 2 معرفی شدند

تصاویر جدید و ترسناک بازی The Last of Us 2

منبع:

CulturedVultures

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات