نسخه فیزیکی No Man’s Sky Beyond برای PS4 در راه است

نسخه فیزیکی No Man’s Sky Beyond برای PS4 در راه است

پیمان ادیب ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بازی علمی تخیلی No Man’s Sky Beyond قرار است همراه با یک نسخه فیزیکی در اختیار بازیکنان PS4 باشد. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه فیزیکی No Man’s Sky Beyond برای PS4 در راه است

انتشار بازی No Man’s Sky Beyond برای استودیو سازنده بازی و همچنین Sean Murray پایه گذار Hello Games بسیار موفقیت آمیز بوده است، آپدیت جدید این بازی قسمت چندنفره این بازی را از نظر اندازه افزایش داده است و راه های ارتباط برقرار کردن با بقیه بازیکنان را بیشتر کرده است.

از این ها مهم تر چیزی که در این آپدیت اضافه شده است قابلیت انجام این بازی در حالت VR می باشد. با توجه به این که بازی No Man’s Sky Beyond از نظر گرافیک واقعا خیره کننده است انجام این بازی در حالت VR یک تجربه لذت بخش برای هر بازیکن می تواند باشد.


بیشتر بدانید: آمار بازی همزمان No Man’s Sky تا به حال ۸۸ درصد کاهش یافته است


با توجه به سخنانی که به نقل قول از Sean Murray در وبلاگ رسمی PlayStation منتشر شده است استودیو بازی تصمیم گرفته است تا این بازی زیبا را برای افرادی که قابلیت دانلود این بازی را برای کنسول خود ندارند به صورت فیزیکی منتشر کند.

نسخه فیزیکی آپدیت این بازی در آمریکای شمالی در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ و در اروپا در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد.

آپدیت No Man's Sky با عنوان Beyond

آپدیت No Man’s Sky با عنوان Beyond

اگر شما هم اکنون بازی No Man’s Sky را به صورت قانونی خرید کرده اید می توانید بازی خود را به صورت رایگان آپدیت کنید. این آپدیت موفقیت بسیار بزرگی برای استودیو بازی بوده است و بازی را بسیار بهتر کرده است.

بازی No Man’s Sky مسلما یکی از هیجان انگیزترین و جالب ترین داستان را دنیای بازی ها دارد. زمانی که این بازی عرضه شد نتوانست موفقیت خوبی را کسب کند و در نتیجه با واکنش بد بازیکنان مواجه شد. اکثر بازیکنان احساس می کردند که این بازی در بازاریابی به بازیکنان دروغ گفته است.

ولی پس از گذشت زمان تیم توانست به بازی یک بازنگری کلی داشته باشد و بسیاری از مشکلاتی که در بازی وجود داشت را برطرف سازد. No Man’s Sky جزو بازی هایی است که در اوایل فروش نتوانسته بود خوب عمل کند و عملا یک پروژه شکست خورده بود.

نسخه فیزیکی No Man's sky Beyond برای PS4 در راه است

نسخه فیزیکی No Man’s sky Beyond برای PS4 در راه است

ولی در طول زمان و با تلاش تیم سازنده شاهد این هستیم که امروز از این بازی به عنوان یک بازی موفق یاد می کنند. بازی No Man’s Sky Beyond هم اکنون برای کنسول های PS4، Xbox One و PC قابل دسترسی می باشد. به احتمال زیاد در آینده شاهد انتشار اطلاعاتی در مورد نسخه Nintendo Switch بازی خواهیم بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات