ویدیو: بسته الحاقی Turf Wars بازی Spider-Man

ویدیو: بسته الحاقی Turf Wars بازی Spider-Man

احمد هاتفی ۰۱ آذر ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی تریلری از عنوان Spider-Man منتشر شده که بسته الحاقی جدید این عنوان را به نمایش در می آورد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

بسته الحاقی Turf Wars بازی Spider-Man

Turf Wars نام دومین بسته الحاقی بازی Spider-Man می باشد. طی این DLC جوناه جیمز باری دیگر در رادیو حاضر خواهد بود و روایت های جدیدی را بازگو خواهد کرد.

هنگامی که مرد عنکبوتی در طول بازی مشغول مبارزه با افراد شرور بود، پادکستی با نام Just the Facts وجود داشت که گوینده آن جوناه جیمز بود. اکنون دشمن کلاسیکی به بازی افزوده شده است که همراه خود داستان‌ هایی جدید، دشمنانی جدید و البته لباس‌ هایی جدید خواهد آورد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از بازی Spider Man منتشر شده است که در جریان آن شاهد محتویات بسته الحاقی Turf Wars هستیم.

Insomniac Games٬ PS4٬ PS4 Pro٬ Sony٬ Spider-Man٬ اخبار بازی٬ اسپایدرمن٬ اسپایدرمن 2018٬ بازی مرد عنکبوتی 2018٬

Spider-Man

در ویدیوی جدید منتشر شده از بازی، شاهد این هستیم که جونز جوناه در مورد ویژگی های بسته الحاقی Turf Wars صحبت می کند و همچنین دشمنانی که مرد عنکبوتی پیش رو دارد.

اسپایدرمن طی این بسته الحاقی به مصاف Hammerhead می رود. که می خواهد از طریق گروه مافیایی قصد ایجاد آشوب در شهر را دارد. همچنین Hammerhead و گروهش به تکنولوژی‌ های ماموران Sable دسترسی دارند و حال به یک تهدید جدی برای نیویورک تبدیل شده‌ اند.

علاوه بر این ها لباس های جدیدی هم برای مرد عنکبوتی منتشر خواهد شد که از محتویات همین DLC هستند. Turf Wars هم اکنون در دسترس کاربران قرار دارد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار دومین بسته الحاقی بازی Spider-Man

بازی Spider-Man رکورد انحصاری‌ها را جابجا کرد

تصاویر جدید از باندل PS4 PRO بازی Spider-Man

ویدیو: تریلرهای زمان انتشار بازی Spider-Man

شرور های بازی Spider Man را بیشتر بشناسید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات